Najdi forum

Pozdravljeni ker imam težavo se obračam na vas za nasvet v januarju sem bil operiran na desni dlani gre za operacijo krpalnega kanala ker mi je roka spala in bila mravljinčasta ter za operacijo mezinca ker je bil zelo skrčen zaradi zategovanja kite prst je bil prerezan po celi dolžini začel sem z fizioterapijo ki sem jo prekinil po četrtem obisku zaradi situacije z korono nadaljevali naj bi ko bo varno zdaj me pa zanima ali je dovolj narediti še ostale štiri obiske ali je potrebno celo terapijo ponoviti ker sama terapevtka je mi je razložila na začetku da z eno terapijo verjetno ne bo stoodstotno dobro ker so bile operativne rane velike sicer je vse lepo zaceljeno se pa pojavljajo bolečine od mezinca v zapestje pa celo do komolca hvala za odgovor lp sandi

Pozdravljeni, Sandi!

Žal se zamujenega časa ne da nadoknaditi. Telo namreč celi…. najpomembnejših je prvih 5 tednov po operaciji, saj takrat telo nalaga material, ki ga v naslednjih 2 mesecih učvrščuje. V teh prvih tednih tudi nastajajo notranje brazgotine, če tkivo ni izpostavljeno pravilnih obremenitvam….

New Report

Close