Najdi forum

Bolečina v vratu

Pozdravljeni,

Ze nekaj casa se mi pojavljalo bolecine v vratu, ramenih, obcasno tudi vrtoglavica/omotica, predvsem v sedecem polozaju. V sluzbi sedim 8,9 ur na dan, tudi sam stol ni ravno primeren. Nekaj vaj za vrat izvajam doma , cakam tudi na sliko mr vratu (rtg opravljen, zacetne degenerativne spremembe)
Veliko sem ze prebrala o manualni/trigger point terpaiji na vasi spletni strani, in me zanima ce se pri vas lahko oglasim z izvidi ter se vidi kaj se lahko naredi? Vsekakor bi kasna masaza/terapija bila zelo dobrodosla.. stara sem 30 ,drugace zdrava

Pozdravljeni!

Najprej kar se vaj tiče… če gre za okvaro medvretenčne ploščice, potem so določene vaje z vratom škodljive, saj lahko še povečajo zdrs ploščice….
In seveda se lahko oglasite pri meni po počitnicah. Pa še tako mlada ste, pa že take težave…

Najprej hvala za odg. Leta netelovadbe, sedeca sluzba, par kg gor, ze prej obremenjena hrbtenica (gostinstvo) so zgleda naredika svoje 🙂
MR vratu ni pokazal nic, kar mi je cudbo ker rtg je pokazal sicer minimalno spondilozo , zgleda ni pomembno. Vsekakor pa cutim zategnjene misice. Bika parkrat pri kolegici na masazi, vendar je svetovala kaj bol profesionalnega. MR glave opravljen poleti, ORL pregled tudi, vse ok , zato je zgleda tezava res v vratu/hrbtenici.,
Se vam javim po pocitnicah.

Lep pozdrav 🙂

nova
Uredništvo priporoča

Se bo dalo pomagati, boste videla ✌️

New Report

Close