Najdi forum

Zatrdlina v vratu

Pozdravljeni!

Stara sem 34 let in imam zelo slabo drzo v zgornjem delu hrbta (“pukla”). Pred pol leta sem zacela delati v pisarni kjer imam 8 ur sedece delo pred racunalnikom. Sicer sem se trudila da bi sedela pravilno, ampak med delom enostavno prevec napenjam vrat (rinem z glavo naprej), skratka katastrofalno izgleda vse skupaj pomoje…do sedaj sem imela obcasno rahlo bolec vrat in vse te tocke ob hrbtenici do prsnega kosa. Sedaj pa sem v zatilju zatipala zatrdlino. Nekje tam kot so tudi bezgavke. Najprej me je zagrabila rahla panika, da ni kak tumor… Ta zatrdlina ni vedno enaka…zdi se mi da jo z masazo zmanjsam (zato dvomim da so bezgavke, pa tudi bezgavka naj bi bila velikosti fizolcka, to pa je vecje). Malo sem googlala…ali menite, da bi slo za misicne vozlje? Poleg te sem zatipala se dve…imam pa bolec ves predel vratu in ramen, vendar nikoli tako mocno da bi morala vzeti tablete. Ne vem ali naj se odpravim k zdravniku in na uz pregled vratu ali rajsi fizioterapija, da vidim ce bo bolje? Hvala za odgovor.

Pozdravljena!

Če sumite, da bi lahko šlo za zadebeljeno bezgavko, vam vseeno svetujem, da se greste pokazat k zdravniku….

New Report

Close