Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Gibala/Gibalni sistem Fizioterapija in masaže Bolečina na desni strani dimelj

Bolečina na desni strani dimelj

Po treningu nogometa se je pojavila bolečina na desni strani dimelj. Bolečina je konstantna (moteča, ne pa do meje, da bi moral jemati tablete proti bolečinam). Opazil sem, da bolečina skoraj izgine, če ležim na levem boku (bolečina je na desni strani).
Po obisku zdravnika, kjer so opravili pregled krvi in EKG niso odkrili nič nenavadnega. Izvedel sem samo, da je verjetno prišlo do poškodbe mišice in pa, da naj z nogometom preneham za vsaj 3 tedne.
Zanima me kaj bi lahko bil vzrok, kakšni bi bili logični koraki za naprej (katere aktivnosti da/ne, zdravljenje …)
Najlepša hvala za odgovor

Pozdravljeni!

Žal vam brez pregleda ne morem kaj konkretnega povedati, saj ima vsaka poškodba svoja priporočila in svoj potek zdravljenja. Bolečina lahko izvira iz trigger točk v mišicah, lahko gre za natrganino kite iz kosti, lahko gre za natrganino med kito in mišico, lahko gre za preneseno bolečino iz ledvenega dela, lahko gre za dimeljsko kilo…. in vsaka stvar zahteva svojstven pristop.

New Report

Close