Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Gibala/Gibalni sistem Fizioterapija in masaže bolečina v desni roki

bolečina v desni roki

Pozdravljeni!
Prosim za nasvet v zvezi z bolečino v desni roki. Problem je, da sploh ne vem kje točno boli. Sem mamica 3 mesečnemu dojenčku,ki ga pogosto nosim, dvigam itd. Zaradi težav v medenici hodim tudi na fizioterapijo. Včeraj je bila ena od vaj taka, da sem na vseh štirih z obratom v eno stran povlekla elastiko npr. v desno in navzgor. Vaja mi je bila kar težka, takrat nekih večjih bolečin nisem čutila, razen pač, da so mišice bolj švoh, da se trudijo, roka se mi je tresla. Zvečer so se pričele hude bolečine v celi desni roki, tako da prav težko opišem kje točno… bolelo je v podlahti, nadlahti, pri rami… če sem imela roko popolnoma pri miru je bolečina prenehala, vsak premik je bolečino spet izzval, še najbolj je bolelo po končanem premiku, ko sem z roko obmirovala. Prav res huda bolečina… počasi je potem bolečina popuščala, če roke nisem več premikala. V istem dnevu včeraj sem čistila tudi po stanovanju (večja površina oken). Verjetno je prišlo do preobremenitve? Nateg? Kaj je v bistvu vzrok bolečine – mišice, vezi, kite, sklep??? In kako si lahko pomagam? Malo me skrbi, saj brez nošenja dojenčka ne gre… zaradi bolečin pa včeraj še zaspati nisem mogla brez zdravila proti bolečinam.

Pozdravljena!

Žal samo glede na opisane težave ne morem vedeti ali gre za težave iz mišic, kit, vezi, skelpne ovojnice… in žal vam zato tudi ne morem svetovati ali je bolje mirovati ali gibati…

New Report

Close