Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Gibala/Gibalni sistem Fizioterapija in masaže S52.50 Zlom spodnjega dela koželjnice, neopredeljen del ali fisura glavice radiusa

S52.50 Zlom spodnjega dela koželjnice, neopredeljen del ali fisura glavice radiusa

Po prometni nesreči so mi diagnosticirali fisuro glavice radiusa oziroma mi je bilo rečeno, da gre za počen komolec. Dobil sem doramensko longeto. Po enem tednu sem imel pregled na travmatološki kliniki, kjer so mi longeto odstranili. Ugotovili so, da je komolec v redu, kot diagnozo na izvid pa napisali S52.50
Zlom spodnjega dela koželjnice, neopredeljen del.
Komolec me po dveh tednih vedno bolj boli, boli me tudi rame in rebra, čeprav poškodb preko rentgenskih slik razen komolca ni bilo zaznati.
Zanima me ali ni bila mogoče prezgodaj odstranjena longeta? Prosim tudi za nasvete fizioterapije in masaže.
Hvala, lpT

Pozdravljeni!

Glede na to, da je bila samo fisura in ne zlom je pričakovati, da se bo stanje iz dneva v dan izboljševalo in ne slabšalo – zato je precej nenavadno, da se stanje slabša. Morda bi bilo dobro, da greste nazaj k zdravniku….

Hvala za odgovor. Včeraj sem šel na Travmatološko. Spet imam longeto.

nova
Uredništvo priporoča

Pravilna odločitev 🙂

New Report

Close