Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Gibala/Gibalni sistem Fizioterapija in masaže Blokada v hrbtenici, stiskanje živca?

Blokada v hrbtenici, stiskanje živca?

Spoštovana,

Obračam se na vas z s težavo.

Pred približno pol leta… se mi je pojavila bolečina na sredini temena glava ter tresenje rok ob ležanju na levem boku! Težave so se začele julija 2017
Res je da sem v nov 2017 imel odstranitev slepiča. V januarju pa se op sinusov.
Po naravi sem sportnik kombiniram tek in fitnes (fitnes vsaj 5x nateden). Opazil pa sem da mi od oktobra leva roka peša. Sem levičar, delam v gastronomiji. (Nosenje krožnikon ter pladnjev …. vse delam z levo roko. Najprej sem vse tole sem pripisoval tema dvema op…. vendar opažam da stanje ostaja. Ct in mrt glave niso pakazali nič. Ct trebušane votline pa na slepič.
Težave so prisotne pri ležanju ((v primeru da prekrižam nogo dvignem levo na desno se mi pojavijo nekakšni impulzi po levi strani debelega črevesja) kjer se je vse začelo in sedenju. Pri hoji pa ne. Skratka vse se dogaja na levem delu.
Vnetje živza? Blokiran živec v hrbtenici? Blokada živca v vratnem predelu?

S spoštovanjem ter hvala na odgovoru.

Danijel P

Pozdravljeni, Danijel!

Žal so vaše težave tako nespecifične, da vam brez pregleda ne morem kaj konkretno povedati… lahko težave izvirajo iz hrbtenice, lahko gre samo za preobremenitve in posledično trigger točke v mišicah, lahko pa je čisto nekaj tretjega…

New Report

Close