Najdi forum

Spoštovani,

vljudno prosim za razlago izvida kaj pomeni?
Pozitivni so bili imunoserološki testi
DIAGNOZA
SISTEMSKA BOLEZEN VEZIVA (SYOGRENOV SINDROM TO IMAM 4.4.2017 PREISKAVO ŠE)
ANA TITER VEČ KOT 1:640
Ro 3
a CL IgG 16

Glede na to da imam kar dela s svojo splošno zdravnico sem prosila za magnetno resonanco kolkov ker me v bistvu skoz bolijo včasih tako da ne moram stopit tudi na noge in so bolečine neznosne prav tako iamm tudi bolečine v ramah imam manjšo kalcinacijo v desni rami itd… Skratka z bolečinami se borim in ne vem kaj še lahko storim oz da bi prepričala zdravnico za magnetno ker so bolečin skoz prisotne to se vleče ze 2 leti…kljub jemanju NALGESIN 500 ne pomaga vedno pri odpravi bolečine.

Prosim za nasvet. HVALA.

Pozdravljeni!

Če so bolečine v kolkih revmatičnega izvora in je tako hud artritis, da ne morete stopiti na noge, vam fizioterapija žal ne bo kaj prida pomagala, ampak potrebujete medikametozno zdravljenje.

Spoštovana ga. Purkart,

najlepša hvala za odziv in odgovor. Ja sigurno gre za revmatično obolenje in sicer že imam diagnozo sistemsko vnetje vezivnega tkiva in 4.4.2017 imam na revmatološki kliniki še preiskave za Syrogenov sindrom in po vsej verjetnosti kar mi je tudi splošna zdravnica malo bolj natančno razložila da sistemsko me bolijo kolki rame roke zatekajo itd…in te bolečine so res hude.
Pač sem mislila da se s fizioterapijo da kaj ublažiti ker tablete zelo nerada jem ampak jih bom morala do konca življenja.

Hvala in lep pozdrav. Iranka

nova
Uredništvo priporoča

Žal mi je…

New Report

Close