Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Gibala/Gibalni sistem Fizioterapija in masaže Elektromagnetna terapija in nosecnost

Elektromagnetna terapija in nosecnost

Pozdravljeni,

Zanima me, kako je z elektronagnetno terapijo in nosecnostjo…sem fizioterapevtka, trenutno v prvem tromesecju in vsakodnevno apliciram oz prizgem elektromagnetno terapijo…ali lahko to kako negatvno vpliva, ce se nato med samim nadaljnim delovanjem aparature ne zadrzujem v istem prostoru?

Hvala in lep pozdrav

Pozdravljena!

Kakšne vrste fizikalne terapije pa opravljate?

Pozdravljeni,

Opravljam – apliciram vso elektroterapijo: Uz,laser,aplikacija elektromagneta, in ostalo razgibavanje ipd.). Za druge terapije naceloma nimam skrbi, zanima me kako je z aplikacijo elektromagneta, ce gre res samo zaa zagon naprave.

Lp

nova
Uredništvo priporoča

Se opravicujem,

Verjetno ste mislili vrsto elektromagnetne terapije. Apliciram klasicen magnet (NE diatermija) s selonoidom vecjega premera.

Pozdravljena!

Jakosti magnetoterapije, ki jih apliciramo so zelo nizke in še padajo s kubikom oddaljenosti, tako da menim, da vas nima kaj skrbeti. Čisto zaradi vašega občutka, pa se ne zadržujte preveč časa… zaženete, vprašate če je ok in se odmaknete 🙂

Verjeli ali ne, vendar na internetu ne najdem terapevta trigger point masaže, ki bi deloval na primorskem.
Ali je pri vas možen kakšen popust na večje število terapij?

Pozdravljeni!

Žal ne. Raje vidim, da se vsaka terapija plača sproti.

Pozdravljeni,

Zanima me, ali je priporočljivo po končanju cikla fizioterapije (laser, magnet, interferenčni tokovi) počakati z zanositvijo ali lahko na novem članu delamo že v času obiskovanja terapij?

Hvala in lp.

Pozdravljena!

Laser ne prodira v notranjost, IF sploh ostane samo na površju kože, magnet gre skozi telo – vendar se uporabljajo nizke intenzivnosti, ki so tudi na določenih delih zemlje, tako da po mojem mnenju kar brez skrbi in nič ne čakajte 🤩

New Report

Close