Najdi forum

Bulica na podlahti

Pozdravljeni. Stara sem 30 let, doma imam 2,5 letnico in enomesečno punčko. Štiri dni nazaj sem opazila, da me na podlahti (desna roka, zunanja stran, pribl 10 cm od zaprestja) boli, kakor da bi se udarila. Ko sem pogledala, sem videla, da ni nobene podplutbe, ampak samo bulica (cca. 1 cm), ki me boli na pritisk. Bolečina je še nekako znosna, vendar me skrbi. Ne spomnim se, da bi se kam udarila. Imam pa v tem času res veliko dvigovanja. Boli me, ko pestujem najmlajšo, ko ležim na tej roki (takrat najbolj boli – bolečina se razširi po celi podlahti).
Zanima me, bi to lahko bilo kaj v zvezi s kitami ali mišicami? Upam, da ni kaj hujšega.
Trenutno je res neugoden čas za obisk zdravnikov, saj polno dojim…..in še časa je bolj malo. Hvala za vaš odgovor in lp.

Pozdravljeni!

Težko brez pregleda rečem, kaj je v vašem primeru…glede na opisano bi lahko šlo za vnetje kitnih ovojnic mišic iztegovalk prstov in zapestja zaradi dvigovanja dojenčka. Pomaga terapija z ultrazvokom v kombinaciji s trigger point terapijo http://www.fizioterapija.net/blog/trigger-tocke-misicni-vozli/[/url].

New Report

Close