Najdi forum

povračilo potnih stroškov

Pozdravljeni.
Sem mamica 7 mesečni deklici s katero sva pristali na infekcijski kliniki zaradi okužbe sečil. Deklica je odpuščena v domačo oskrbo. Ker pa zdravljenje zahteva prejemanje antibiotika naravnost v žilo, se morava na infekcijsko kliniko vrniti še 4x. Ali mi pripada povračilo potnih stroškov glede na to da sem na porodniškem dopustu?

Najlepša hvala za odgovor.

Spoštovana mamica.

žal nam je, da imata s hčerkico težave urogenitalno infekcijo. Ali so vam že naredili preiskave glede refluxa?
Glede vašega vprašanja. Po naših izkušnjah, vaš porodniški stalež nima nobene veze s stroški, nastalimi zaradi zdravstvenih težav vaše hčerkice, stroški zaradi prevoza vam nastajajo in so kriti, v kolikor se morate več kot 2x tedensko peljati na terapijo.

Vaši hčerkici želimo kar se da dobro in hitro okrevanje in čim manj ponovitev težav ter odkritje razloga zanje. Bodite pazljivi pri dajanju antibiotikov, kajti zelo slabijo otrokov imunski sistem. Predlagam, da se malce pozanimate o morebitni homeopatski terapiji, ki je primerna tudi za vzdrževanje stanja in preprečevanje ponovitev, v kolikor so težave pogoste. Obenem pa tudi ni škodljiva tako kot konvencionalna zdravila.

Vam pa želimo veliko moči in materinske modrosti.

______________________________________________ Zlo na svetu zmaguje takrat, ko dobri ljudje ne ukrepajo.

New Report

Close