Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Pravo in zavarovanja Pokojninsko zavarovanje Katera starostna skupina jo bo najbolje odnesla v tej situaiji?

Katera starostna skupina jo bo najbolje odnesla v tej situaiji?

Meni se zdi, da je najbolje starim okoli 50 let. Še nekaj let do penzije. Službe imajo redne, tako da tudi sedaj dobijo neke prihodke. Še kakšen evro na stran. Otroci so že na svojem.

Kaj pa vi mislite?

Zdravi penzionerji. Tem je najbolje.

Ja le katera, penziči! So na varnem in sigurnem, sploh pa so en čas masovno hodili s 50 v penzijo. Dopoldne se po trgovinah, bankah itd. pasejo samo penziči. Dolgcajt za umret. Popoldne se pa na tamlade vtikujejo in spravljajo. Kriza res.

nova
Uredništvo priporoča

A to so tvoji starši?

Točno tako. Zato pa vem.

Starostna skupina zdravih penzionistov, egoistični.
V skupinah in brez mask se sprehajajo, se grupirajo pred lokali pri kavi za odnesi.
Še kak pijanček, ki je steber te gostilne. Kkhub prepovedi zakaj se grupirajo pred gostilnami, naj nekdo iz NIJZ pojasni ta kaos.

Da je tvoj post napisan samo zato, da provociraš.Ali pa iz FOUŠIJE.Svoje zamere in konflikte rešuj tam, kje nastanejo.

Da je tvoj post napisan samo zato, da provociraš.Ali pa iz FOUŠIJE.Svoje zamere in konflikte rešuj tam, kje nastanejo.

Si pametna, da ti kar škoduje.A da bi se pa s tvojim staršema vsedla za mizo in pogovorila, tega pa ni v tvojem dometu? Raje širiš nestrpnost?

Vem, da sem pametna. Vem, da mi najbolj škodujejo odnosi s tastarimi. Zato se tudi ne bom usedala za mizo z njimi. Še kaj?

Utihni 👹

Očitno imaš slabe odnose z njimi…vem, da so nekateri daleč od dobrih staršev…samo veš…vsi vseeno.niso enaki….zato jih ne meči v isti koš!

Jaz bom drugo leto 50 in niti slučajno se nimam covid fajn in nisem brez skrbi. En otrok je na začetku faksa, torej skrb, kakšno bo to znanje koronageneracije. Drugi je maturant, spet skrbi, kako bo z maturo, hoče na faks z omejitvijo,. Redno službo sem dobila pri 27, torej do penzije je še daleč. HB delam rada in imam službo. Samo odpuščajo pri nas brez pardona tudi moje vrstnike, izobražene, smo v stresu in nobena zaščitena vrsta. Mož je s.p. in ima možnost delati od doma, tako da je kar se okužbe tiče varen, jaz pa niti ne, precej stikov imam.


sicer surovo, a imaš zelo prav


sicer surovo, a imaš zelo prav
[/quote]

Ni nujno.

50-letniki imajo še vsaj 15 let do penzije. Kje ti živiš?

Definitivno tile.

https://youtu.be/az_MV8lSFXc

Tista, ki ima denar, kot vedno.

Politicians should be replaced like diapers, often for the same reason Mark Twain

New Report

Close