Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Pravo in zavarovanja Pokojninsko zavarovanje kmečko pok in inv.zavarovanje

kmečko pok in inv.zavarovanje

Plačevala bi si pok in inv.zavarovanje kmečko, ker sem brezposelna in nisem na zavodu.Sem doma.Zanima me koliko pride ve kdo?In koliko je potrebno imet katastra, da si lahko to uredim,ter kam je potrebno?

Okrog 190€, če nimaš dovolj katast. dohodka lahko vstopiš prostovoljno, je pa vprašanje če je smiselno toliko vplačevat, če si brez dohodka, penzije so že sedaj mizerne, ko boš šla ti pri 90ih v pokoj jih pa sploh ne bo.

http://www.zpiz.si/cms/?id=2&inf=101

nova
Uredništvo priporoča


A je potrebno na zavod se prijavite,ker nekateri pravijo da moraš bit na zavodu za tole zavarovanje,za kmečko pa ni treba?

Nič ni treba bit na zavodu prijavljen, greš na Furs, da ti dajo potrdilo o katastrskem, ki ga dosegaš ali pa ne, vseeno, potem moraš plačat zdravniškega da si sposobna za delo v kmetijstvu, beri>daj denar, potem greš pa na zavod za zdravstveno kjer se vpišeš in to je to.

Hvala barca…še nekaj me zanima,kaj se lahko prekine tole zavarovanje,če slučajno nebi več mogla s plačilom?

Hvala…..kaj zdravniški moram nujno naredit? Koliko pa je?In če slučajno ne morem s plačilom več lahko prekinem?

Seveda lahko prekineš, oz bodo oni prekinili, saj ne delajo oni za tvoje dobro, ti njim daješ denar, da ga oni zapravljajo, ko nimaš več greš pod most! Zdravniški je najbrž nekje od 70€ naprej.

New Report

Close