Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Pravo in zavarovanja Pokojninsko zavarovanje kjer bi lahko dobil informacijo v zvezi z obračunom pokojninske osnove iz obveznega pokojninskega zavarovanja?

kjer bi lahko dobil informacijo v zvezi z obračunom pokojninske osnove iz obveznega pokojninskega zavarovanja?

Ali je na MON kakšen forum ali pa oseba, kjer bi lahko dobil informacijo v zvezi z obračunom pokojninske osnove iz obveznega pokojninskega zavarovanja, in sicer za primer, če oseba dela za 5 ure, za 4 ure pa prejema nadomestilo iz invalidskega zavarovanja? Kaj je v tem primeru pokojninska osnova? Kako se obračuna pokojninska doba v takem primeru? In kako pokojnina ob upokojitvi? Sicer obstaja forum pokojninsko zavarovanje, vendar pa je moderator modra zavarovalnica in tudi vprašanja so le iz dodatnega pokojninskega zavarovanja, vendar pa se vprašanje ne nanaša nanj.

Dela za 5 ur in prejema nadomestilo se za 4 ure? Ne gre, to je skupaj 9 ur… za te 4 ure je v bolniskem stalezu ali delno invalidsko upokojen?

Sorry, narobe sem napisala eno samo samcato številko (ker mi je non-stop skakala stran, nisem mogla popraviti, sorry, ampak zaradi tega je vse moje vprašanje šlo….

Jaz sem želela samo informacijo, kako se obračuna pokojninska doba, če nekdo dela štiri ure, za štiri ure pa prejema nadomestilo iz pokojninskega zavarovanja. Samo to in nič več. Kolikšna je pokojninska osnova v takem primeru, samo to. Torej, tisti del plače, ki ga dobi za 4 ure dela, gre vsekakor v pokojninsko osnovo. Kaj pa nadomestilo, ki ga prejema od ZPIZ?

New Report

Close