Najdi forum

Življensko zavarovanje

Rad bi se življenjsko zavaroval,
hočem možnosti:
-izplačilo določene stvari določeni osebi v primeru moje smrti
-možnost prekinitvne kadarkoli
-zavarovanje pred 10 bolezmi
-max 40-50 EUR

kaj mi predlagate?

Pozdravljeni.
Na vaše vprašanje vam žal ne morem dati konkretnega odgovora. V Modri zavarovalnici se ukvarjamo s pokojninskimi zavarovanji, zato vam s tega področja lahko dam ustrezne odgovore, usmeritve, nasvete.

Življenjskih zavarovanj kakršnega si želite vi ne ponujamo. Gledano s strokovnega vidika, imam zato verjetno preveč pomanjkljivo znanje s tega področja, da bi vam lahko dala dober nasvet.
Morda bi vaše vprašanje bolj sodilo na forum “Zavarovanja”.
Lep dan vam želim,

Mojca Trkman Modra zavarovalnica, d. d. T: 080 2345 W: www.modra.si E: [email protected]

Zdravo. Jaz sem zavarovan zivljenjsko. Sicer imam takole. Imam mesano klasicno zivljenjsko zavarovanje. Absolutno izberi klasicno. Nalozbena so zelo slaba. Imam za primer smrti in dozivetja z udelezbo pri dobicku. Imam zavarovanje za 10 let. Ker je moje mnenje da je to bolje ker se lahk po 10 letih odlocis kako naprej. Torej kar vplacujem mi zavarovalnica izplaca cez 10 let plus dobicek. Ce pa prej umrem pa dobi sorodnik. Za bolezni sicer nimam bom pa se odlocil po preteku 10 let ce bom prikljucil. Prekinit pred 3 leti ne bos mogel prav tako dobis malo ven v primeru prekinitve. Placujem premijo letno 400 evrov.

New Report

Close