Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Drugo Estetska in plastična kirurgija lkavitacija, liposukija, dermaroller

lkavitacija, liposukija, dermaroller

Pozdravljeni,
zanima me ali ima kavitacija (trebuha) lahko kakšne negativne strani na zdravje?Imam nekaj zdravstvenih težav , občutljive ledvice probleme z ledvicami, delujejo v redu, a pogosti infekti, kamni in pri izventelesnem drobljenju sem imela poškodovano ledvico, ali kakršne koli druge zaplete?Zaradi zdravstveih težav se tudi bojim kakšne bolj invazivne metode.Ali kavitacijo pri vas izvajate?
2)Sama sem se hotela naročiti na glajenje gub z dermallorerjem pri dermatologu in sem za vnaprej si naročila dermalorer za domačo uporabo , s kratkimi iglicami samo kot pomoč pri nanašanju kreme: sama imam sum na avtoimunsko obolenje lupus , drugi dan sem se počutila zelo slabo, nekaj je sprožilo izbruh bolezni(seveda tega nisem pripisovala rollerju, le kako, sploh pomislila nisem na povezavo), a sem potem po naključju na internetu prebrala, da je lahko med tem povezava?Kaj vi mislite?In ali mi odsvetujete?
Hvala in lp

Kavitacija nima znanih pomembnih stranskih učinkov na zdravje, se pa odsvetuje pri akutnih obolenjih, motnjah delovanja jeter, motnjah strjevanja krvi in seveda v nosečnosti.

Rolerji za domačo uporabo imajo zelo površinsko delovanje (dolžina iglic do 0.5 mm). Težko bi verjel, da bi to sprožilo neko splošno telesno reakcijo. Verjetno pa ni izključena lokalna reakcija, a je ne poznamo iz prakse. Ste z rolerjem uporabili kakšno snov (ampule, kreme.)?

Svetujemo, da ponovno poskusite z omejeno uporabo rolerja ter terapije postopno stopnjujete. V kolikor bi se reakcija ponovila, rolerja ne uporabljajte več.

Estetika Fabjan d.o.o. www.fabjan.si

New Report

Close