Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Drugo Estetska in plastična kirurgija Ponovna korekcija nosu

Ponovna korekcija nosu

Spoštovani!

Prejšnji objavi sem pozabila priložiti slike, zadeva tako nekako izgleda sedaj. Nos imam rahlo otečen ker sem prehlajena, sicer so izstopajoči deli kosti še bolj vidni. Sploh s sprednje strani in s profila na levi strani. Konica pa je malo bolj špičasta samo na enem delu. Zanima me ali bi se to dalo popraviti na kakšen način s polnilom katerega uporabljate za korekcijo in povečanje ustnic. Na koncu sem dodala samo sliki za kateri smem želela, da bi bil vsaj malo podoben. Konica in koren malo bolj široka in ne tako ostrega in strogega videza. Ker sem imela do sedaj zaradi oblike nosu zelo strog videz in sem bila zaradi tega močno nesrečna. Lepo bi vas prosila samo če mi poveste na kakšen način z najmanj komplikacijami bi se dalo še te nepravilnosti odpraviti. Že sedaj pa imam zaradi vas veliko več samozavesti kot sem jo kdajkoli imela. 🙂

Lep pozdrav!

Spoštovana,

dodatna korekcija je možna z min. posegom v lokalni anesteziji (bruženje grbice ter korekcija vrška).
Predlagam, da se zglasite na pregled, kjer ugotovimo trenutno stanje in se nato odločimo za ev. dodatno korekcijo.

Estetika Fabjan d.o.o. www.fabjan.si

New Report

Close