Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Drugo Estetska in plastična kirurgija Povečanje ustnic-odprava polnila

Povečanje ustnic-odprava polnila

Opravila sem povečanje ustnic pred enim dnevom in je rezultat prekomerna polnitev. Nekaj je še otekline, vendar čutim da je polnila preveč (1ml v zgornjo in 0,5ml v spodanjo ustnico). Na videz so ustnice prevelike (Čepin podoba) in pretrde. Zanima me, je kaka opcija, da polnilo prej, vsaj delno odstranim ali popolnoma, ali je potrebno počakati, da mine samo od sebe.

Hvala. Lp, R.

Spoštovana,
običajno je nekaj dni po posegu prisotna oteklina, ki pa je verjetno danes že minila. V kolikor oteklina ni minila oz se je še povečala, gre lahko za infekt, potrebna je antibiotična zaščita. Predlagam, da se posvetujete z zdravnikom, ki vam je apliciral polnilo.

Lp,

Estetika Fabjan d.o.o. www.fabjan.si

Dr. Fabjan, hvala za odgovor. Ni ne eno in ne drugo, žal. Polnila je enostavno preveč. Narejeno je slabo, nisem delala pri vas.
Najhuje je na zgornji ustnici, na vrhu ustnic (srček ustnic) je preveč izrazito, toliko, da mi popači cel obraz.
Izgledam kot naša slavna U.Čepin. In se počutim grozno. Kirurgu sem omenila, pa me tolaži, da tako mora biti in da je v redu. zelo slabo prenašam take komentarje-pomoč.
Skratka, se da kaj narediti ali se samo počaka, da atrofira od sebe? Kako dolgo ponavadi rabi Restylane Lip, da se izloči (vsaj da se začne izločati)?

Hvala, R.

nova
Uredništvo priporoča

Pri prekomerni uporabi hialuronske kisline ali zapletih, je rešitev v uporabi hialuronidaze – encima, ki hialuronsko kislino razgradi. Predlagajte postopek svojemu kirurgu, lahko pa se obrnete tudi na našo kliniko.

Estetika Fabjan d.o.o. www.fabjan.si

New Report

Close