Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Drugo Estetska in plastična kirurgija povečava in dvig prsi

povečava in dvig prsi

Zdravo,

Sem mamica dveh otrok. Zaradi polnega dojenja, so mi postale prsi zelo majhne, kot dve viseči vrečki. Naj povem tudi da imam desno bradavico malenkost večjo (aureola) kot levo. Zelo sem nesrečna zaradi mojega izgleda. Rada bi bila bolj samozavestna. Vem da kar se finančno tiče ni to kr hec, pa me zanima koliko stane vse to, in na koliko obrokov je možno odplačevanje? Koliko stanejo dodatni stroški? od prvega pregleda pa še kasneje?…
Kako se pa kažejo pridobljeni rezultati z operacijo na dolgi rok? je potrebno čez več let operacijo ponoviti? So kake zdravstvene možne težave?..

Res iz srca hvala za odgovore, že dalj časa nabiram korajžo da pridem do vas…upam, da mi bo uspelo.

Lp

Spoštovana,

predhodno je potreben pregled v naši ordinaciji, kjer se dogovorimo o možni korekciji. Cena operativnaga posega dviga prsi je 3000 eurov, v kolikor jih je potrebno istočasno še povečati z prsnimi implantati se cena zviša za 1000 eur.
Možno je obročno odplačilo in sicer na 12 obrokov z Diners kartico na do 96 obrokov preko Hypo banke ali kredit do 12 obokov in višine do 1500 eu, ki ga ureditie kar v naši ordinaciji . Operacijo običajno naredite 1x v življenju, možna pa je kasneje dodatna korekcija (npr. čez 20 let) v smislu dviga dojk, v kolikor se le te spet povesijo.

Lepo vas pozdravljam

Estetika Fabjan d.o.o. www.fabjan.si

New Report

Close