Najdi forum

Upadel obraz

Pozdravljeni,
v nekaj letih opažam,da mi je obraz upadel,kakor da bi shujšala v obraz.V mladosti sem imela malo bolj okrogel obraz z polnimi ličkami,sedaj tega ni več in se je tudi koža povesila.Izgled je tak,da so se pojavile tudi gubice v kotičkih ustnic in sedaj izgleda,kot da sem kar naprej žalostna.
Stara sem 59 let.Kaj bi bilo dobro storiti?Ne bi pa želela kakšnega velikega posega.
Hvala,pozdrav Verica

Spoštovana,

obstaja več različnih korekcij:

– hialuronska kislina, ki traja do 6 mesecev, je primerna za dvig ustnih kotov ter zapolnitev nazolabialnh gub, lokalna anestezija, okrevanje do dveh dni, cena 1 ml 300 eu
– hialuronska kislina, ki trja do 48 mesecev, je primerna za dvig in zapolnitev ličnic, lokalna anestezija, okrevanje do dveh dni, cena 1 ml 450 eu
– srednji del obraza lahko dvignemo tudi z silhuet liftom – lifting z nitkami, lokalna anesetzija, okrevanje do 5 dni, cena 1500 eu
– odvzem in aplikacija maščobe v obraz v kombinaciji s plazmo, lokalna anestezija, okrevanje do 5 dni, cena 1500 eu

Natančno terapijo določimo na prvem pregledu.

Lepo vas pozdravljam

Estetika Fabjan d.o.o. www.fabjan.si

Najlepše se vam zahvaljujem za izčrpen odgovor.
Naročila se bom pri vas,da me pregledate in ugotovite kaj bi bilo zame najboljše.
Kakšna je čaklna doba za prvi pregled?
Pozdrav Verica

nova
Uredništvo priporoča

Spoštovana,

čakalna doba na pregled je do 14 dni.

Lep pozdrav

Estetika Fabjan d.o.o. www.fabjan.si

New Report

Close