Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Drugo Estetska in plastična kirurgija povečava zadnjice

povečava zadnjice

Pozdrevljeni!

Mene pa zanima cena povečave zadnjice(z lastnimi maščobami)?je potem nujno narediti tudi liposukcijo npr.: trebuha da lahko vzamete maščobo in jo date v zadnjico?Se to računata potem 2 OP-liposukcija in povečava?Prosila bi, da mi poveste vsaj približno ceno…

Hvala za odgovor in LP

Spoštovana,

maščobo je potrebno odvzeti nekje na telesu (običajno na notranji strani stegen, trebuhu, ledveno).
Odvzeto maščobo se “prečisti” in aplicira v zadnjico. Običajno maščobo apliciramo v manjših količinah – v smislu liposkulpturiranja. Cena odvzema maščobe je 1500 eurov, cena aplikacije pa 1000 eurov.

Lep pozdrav

Estetika Fabjan d.o.o. www.fabjan.si

Pozdravljeni, tudi jaz imam vprašanje glede zadnjice in sicer glede transplantacije maščobe. Zanima me koliko maščobe se največ sploh lahko odvzame ? Je kakšna predpisana meja ? Jaz imam sicer maščobe na notranji strani stegen in na trebuhu kar nekaj. Zanima me tudi če so rezultati tega posega trajni, ker sem nekje na spletu zasledila da to traja le okoli 7-8 let, potem pa telo začne to maščobo izločati ??
Zanima me tudi kako je z dvigom zadnjice. Jaz sama bi si naredila transplantacijo maščobe iz stegen ter trebuha v zadnjico, vendar bi bilo potrebno mojo zadnjico tudi nekoliko dvigniti (saj je zelo nizka).
Koliko bi bila potem cena? Tudi 2500€ kot ste napisali zgoraj, ali več?
Prosim, če mi lahko kaj več napišete o tem posegu ?

Hvala in lep pozdrav

nova
Uredništvo priporoča

Spoštovana,

naša ekipa izvaja posege dviga zadnjice z nitkami v kombinaciji s maščobnimi grafti. Maščobo, ki jo odvzamemo običajno iz notranje strani stegen in jahalnih hlač, prečiščeno apliciramo v zadnico. Maščobe odvzamemo do 3000 ml, apliciramo pa jo od 100 do 200 ml v eni seansi. Postopek ponovimo čez 6 do 12 mesecev. Rezultati posega niso 100% trajini, ker se določen odstotek maščobe resorbira.
Cena odvzema maščobe (jahalne hlače, trebuh, stegna znotraj) je 3500 eu, cena aplikacije in dviga z nitkami pa 2500 euorv. Za več informacij smo vam na voljo na pregledu.

Lepo vas pozdravljam

Fabjan

Estetika Fabjan d.o.o. www.fabjan.si

New Report

Close