Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Drugo Estetska in plastična kirurgija Definicja robov ustnic

Definicja robov ustnic

Pozdravljeni,

ker imam naravno polne ustnice, o povečavi ne razmišljam, imam pa zato drugačne težave in dvome. Zanimata me naslednji zadevi.

1. Tako spodnja kot zgornja ustnica imata precej nedefiniran rob. Konkretno se nanašan na dejstvo, da se rdečina ustnic bolj ali manj neposredno nadaljuje v belino kože brez kakršnega koli privzdignjenega roba. Na spletu sem zasledila ‘lip defining’, vendar nisem prepričana, ali s tem postopkom dosežemo željene rezultate. Ko govorim o ‘definiranosti roba’, si predstavljam nekaj podobnega ustnicam na pripeti sliki, če jo lahko vidite. Ustnice niso nenaravno velike ali napihnjene (‘duck face’), so pa malce privdignjene in lepše definirane.

2. Hkrati so moje ustnice glede na velikost precej nesimetrične. Spodnja ustnica je veliko polnejša od zgornje, zaradi česar nekoliko ‘štrli’ naprej (kakor tudi koža pod njo, kar ustvarja senco, zaradi katere je spodnja ustnica videti še težja).
V juniju se bom posvetovala z maksiofacialnim kirurgom (saj gre morebiti za težavo z zobmi ali čeljustmi), vendar sem zasledila tudi možnost pomanjšanja ustnice z notranjim rezom.
Ali tak poseg opravljate tudi pri vas?

Najlepša hvala za pomoč in uspešno delo še naprej!

Lep pozdrav!

S polnili lahko dosežemo boljšo definicijo robu ustnice (t.i. White roll). Prav tako se lahko s polnili doseže boljše razmerje v velikosti med ustnicama, je pa praviloma spodnja ustnica večja.

Glede morebitnih posegov bi se morali oglasiti v ambulanti.

Hvala za vprašanje,
Amadej Lah, spec. plast. krg.

Estetika Fabjan d.o.o. www.fabjan.si

New Report

Close