Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Gibala/Gibalni sistem Elektromagnetna terapija bolečine v hrbtenici

bolečine v hrbtenici

Spoštovani,
že nekaj časa opažam, da ne morem stegniti leve roke, imam tudi bolečine v hrbtenici.
RTG izvid je pokazal:
Degeneracija i.v. diskusa med C-2 in C-3.
Sicer v segmentih cervikalne hrbtenice ni rtg znakov patoloških sprememb.
S-deviacija torakalne hrbtenice.
Začetne spondilotične spremembe med segmenti diostalne polovice torakalne hrbtenice.
V skeletu leve rame ni rtg znakov patoloških sprememb.
Glenohumeralni sklep, AC sndezmoza in subakromialni prostor so noramlno široki.
Akromion je tip I.

Zanima me, če obstaja kakšna terapija zato, kajti zdravnica mi je rekla le naj telovadim, vendar ni kaj dosti bolje.

Spoštovani!

Vaše spremembe v hrbtenici in v rami so obrabnostne spremembe, ki so značilne za srednja in pozna leta življenja.

Dolgoročno aplikacija oz. uporaba elektromagnetne pulzirajoče terapije Magus predstavlja idealno zdravstveno dopolnilo.

V primeru tovrstne uporabe se od vas pričakuje vztrajnost saj se po 15-20 aplikacijah začenjajo odvijati procesi v vašem telesu in je pričakovati pričetek izboljšanja vašega stanja.

Elektromagnetno pulzirajočo blazino Magus priporočam zato ker tudi mi na UKC Maribor delamo s tem sistemom in ga podrobno poznam ter vem kakšne rezultate je za pričakovati.

Lepo pozdravljeni! Prim. Jože Barovič, dr. med., spec. fiziater, strokovnjak za elektromagnetno pulzirajočo terapijo

Hvala lepa za odgovor in lep pozdrav.

New Report

Close