Najdi forum

netipično

Spoštovani, imam težave, ki jim nihče ne najde pravega vzroka. Boli me leva stran telesa, vrat, rame, ledveni del, roka do prstov, kolk, noga, koleno in gleženje. Tip bolečine se spreminja, včasih zelo bili v sklepih,m drugič me peče v mišicah, roka in noga mi drevenita, imam občutek, kot, da sta otečeni, pogosto imam v nogi mravljince…Bolečina se pojavi nenadoma, traja nekaj mesecev, tai za nekaj časa mine. Tako že dve leti….opravila sem vrsto preiskav, med drugim MRI glave in vratnih vretenc. Kaj svetujete? Od kod po vaše izvira bolečina?
Hvala, lp, S.

Spoštovani !

Vaše bolečine so funkcionalne narave kar pomeni, da je verjetno motena lokalna cirkulacija krvi.

Z magnetoterapijo lahko izboljšamo prekrvavitev in dosežemo tiste dela, ki so slabo oziroma že dalj časa niso bili prekrvavljeni.

Na ta način lahko premagamo vaše težave.

Lepo pozdravljeni! Prim. Jože Barovič, dr. med., spec. fiziater, strokovnjak za elektromagnetno pulzirajočo terapijo

Hvala za odgovor, me lahko kam napotite, predlagate kakšno ambulanto?
Lp, S.

nova
Uredništvo priporoča

Spoštovani !

z kompletnimi rentgenskimi slikami in z napotnico osebnega zdravnika lahko pridete v fiziatrično ambulanto Laško, kjer vas bom pregledal jaz.

Pri vašem osebnem zdravniku prosite za napotnico.

Lepo pozdravljeni! Prim. Jože Barovič, dr. med., spec. fiziater, strokovnjak za elektromagnetno pulzirajočo terapijo

New Report

Close