Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Gibala/Gibalni sistem Elektromagnetna terapija Magnetni ramenski trak

Magnetni ramenski trak

Pozdravljeni!

Prosila bi Vas za en nasvet, za eno mnenje. Mojo mamo zelo boli leva rama, je imela tudi že poškodbe. Zdaj pa je razmišljala, da bi si kupila – magnetni ramenski trak, ki stane okrog 30 €. Zdaj pa me zanima, kakšno je vaše mnenje? Ali menite, da bi ji tak trak koristil?
Ali bi ga sploh smela uporabljati? No, naj povem kakšne druge zdravstvene težave še ima. Ima sladkorno bolezen, zato mora po trikrat na dan jemati tablete in paziti pri hrani, da to bolezen drži nekako uravnano. Poleg tega ima začetek osteoporoze. Drugih bolezni nima, no, mogoče to, da je stara 56 let.
Ali bi smela uporabljati tak trak? Ali bi lahko koristil?

Hvala že vnaprej za informacije.

Lp

Spoštovani!

Z magnetnim trakom lahko poiskusite, po mojem mnenju škodovati ne more. V kolikor se boste odločili za poiskus, priporočam, da mama drži roko čimbolj ob telesu. Čudežev pa ni za pričakovati.

V kolikor bo mama šla kaj na morje, priporočam tudi plavanje in razgibavanje v morski vodi.

Lepo pozdravljeni! Prim. Jože Barovič, dr. med., spec. fiziater, strokovnjak za elektromagnetno pulzirajočo terapijo

New Report

Close