Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Gibala/Gibalni sistem Elektromagnetna terapija Terapija na rehabilitaciji

Terapija na rehabilitaciji

Pred leti sem bila na rehabilitaciji v toplicah po poškodbi. Takrat so me dajali na neko magnetno blazino in se mi zdi, da mi je konkretno pomagalo. Ali je blazina Magus temu primerljiva? Zanimam se za nakup pa se bojim, da to ni enako. Da je za privat uporabo manj močna.

Spoštovani!

Magus elektromagnetna blazina se uporablja v Zdravstvenih domovih in tudi toplicah (npr. v Termah 3000, Termah Topolščica, Laško, itd.) kot tudi pri domači uporabi. Tako pri uporabi v omenjenih ustanovah kot tudi domači uporabi gre za isto blazino, ki uporablja isti certifikat, iste moči in frekvence.

Po večini so vse magnetne blazine v javnih zavodih (Zdravstveni domovi, itd.) podobne, vse imajo IIa certifikat medicinskega pripomočka in pri vseh govorimo o ugodnem delovanju zato ste lahko popolnoma brez skrbi, da moč ali frekvenca pri Magus blazini ne bi bila ustrezna in vam ne bi koristila.

Lepo pozdravljeni! Prim. Jože Barovič, dr. med., spec. fiziater, strokovnjak za elektromagnetno pulzirajočo terapijo

New Report

Close