Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Gibala/Gibalni sistem Elektromagnetna terapija Bolečine v levi nogi

Bolečine v levi nogi

Pozdravljeni
Že od dec.2015 imam močne bolečine v levi nogi. Bolj natančno leva meča, od pete do sredine meča. Vmesnem času mi je zdravnica predpisala tablete Ibubrofen po 3 tbl na dan, pet dni. Pomagalo ni nič. Pravi da pač imam takšno delo in da me bo to še naprej bolelo, ter da imam samo nategnjeno mišico. Jaz tskšnega mnenja sicer nisem. Bila sem tudi že na raznih masazah, kaj dosti ni pomagalo, razen izpraznitve moje denarnice. Je pa tudi sam maser imel svoje mnenje, da bi znala biti problematična ahilova tetiva. Bolečine so postale že zelo neznosne. Vsako jutro moram premisliti kako vstanem iz postelje, ne moram rolati, ne moram telovaditi – steper, ne morsm skskati čez kolebnico, tezko hodim po stopnicah gor in dol, v službi imam problem ker vozim avto, zaradi pritiskanja na sklopko…. Bolečina se tudi že prenaša na spodnji del podplata po sredini. Bolečina je povsod ki jo vpisujem pekoča, zbadajoča…
Tudi v mirovanju je noga peče, zaskeli, kot da bi mi zapičili…..
Stara sem 36 let. Zdravnica pravi, da me nikamor ne mora poslati, ker ni nič za oprijeti. Kakšno je vaše mnenje po opisu?
Želela bi si na MR ali CT noge, pa me enostavno ne da. Kaj je potrebni narediti, da pacient dobi napotnico od zdravstva??? Moramo pacienti res za svoje zdravje sami plačevati!

Hvala za odgovor.

Spoštovani!

Osebni pregled pri zdravniku, ki obravnava bolezni gibalnega aparata bi razrešil vaše težave. MR oz. CT preiskava v vašem primeru ni indicirana. Ibuprofen ni želodcu prijazno zdravilo. Mogoče bi DORETA izboljšala vaše počutje.

Lepo pozdravljeni! Prim. Jože Barovič, dr. med., spec. fiziater, strokovnjak za elektromagnetno pulzirajočo terapijo

New Report

Close