Najdi forum

mišična bolečina

Pozdravljeni,

Prosila bi za nasvet. Stara sem 60 let. Že od začetka marca se mi pojavlja bolečina na levi strani trebuha. Včasih boli iz sredine, tik pod dojko, drugič se vleče bolečina preko celih reber, od rebrnega loka proti strani. Ta del se mi večkrat zdi, kot bi bil nekoliko izbočen oz. imam občutek, kot da me v tem predelu nekaj tišči, da gre za neko topo bolečino, kot bi bila tam nekakšna kepa, ki pa je dejansko ne zatipam, pač pa zatipam le kožo, mišice, maščevje (pač tisto, kar je nad rebri)… Bila sem pri splošni zdravnici, ki je brez kakšnega pregleda ali otipa rekla, da gre za mišično bolečino. Dobila sem napotnico za fizioterapijo, vendar se na to dolgo čaka. Zanima me, kako si v tem času lahko sama pomagam. Bolečina ni prav huda, razen občasno, vendar je moteča.
Kako si lahko pomagam, kakšne vaje naj izvajam?
Hvala za odgovor.

Spoštovana!

Razen mišične bolečine so še drugi vzroki, ki povzročajo podobne težave. Nujno je potrebno, da opravite preiskave krvi in v kolikor so izvidi normalni, vam lahko pomaga elektromagnetna pulzirajoča terapija Magus katero osebno poznam. Izbere se protibolečinski program 6, 30 min 1x – 2 x dnevno. Predlagam 4 ali 6 tedensko uporabo aparata.

Lepo pozdravljeni!

Lepo pozdravljeni! Prim. Jože Barovič, dr. med., spec. fiziater, strokovnjak za elektromagnetno pulzirajočo terapijo

New Report

Close