Najdi forum

Pozdravljeni!
Prosil vas bi za pomoč. Najbolje, da kar naravnost povem, sem 29 letni fant in biseksualen. Pred 12 leti sem bil posiljen. Tako me je bilo sram in strah, da sem poskusil nekajkrat narediti samomor. Šele sedaj sem o tem spregovoril (z družino in osebno zdravnico). Veliko breme čutim, ne znam si pomagati, a spoznal sem, da tako ne morem več naprej.
Pripravljen sem sprejeti pomoč, ker jo očitno potrebujem. Kam se lahko obrnem, obstaja kakšna skupina imate kakšne izkušnje?

Pozdravljen!

Vesela sem, da si se oglasil in da si želiš pomoči. Ker nisi napisal za kateri kraj, prilagam ta link http://med.over.net/forum5/read.php?48,4966637 . Nekaj časa je minilo od takrat, zato upam, da so številke še prave. Srečno in se javi!

Lp Maja

lp Maja - moderatorka na forumu za žrtve spolnih zlorab ~~¤¤~~¤¤~~¤¤~~¤¤~~¤¤~~¤¤~~¤¤~~¤¤~~¤¤~~¤¤~~¤¤~~¤¤~~¤¤~~¤¤~~ Naj ti bo dan s soncem obsijan, z lepimi mislimi obdan in pozitivno naravnan ~~¤¤~~¤¤~~¤¤~~¤¤~~¤¤~~¤¤~~¤¤~~¤¤~~¤¤~~¤¤~~¤¤~~¤¤~~¤¤~~¤¤~~

Pozdravljen!
Mogoče vam pride prav še informacija, da na Frančiškanskem Družinskem Inštitutu imajo skupine za žrtve spolnega nasilja. Običajno začnejo oktobra.
Vam prilagam link[/url]. Mogoče lahko vprašate.

Veliko sreče vam želim na tej težki poti! Veliko je padcev, ampak osebno sem raje ranjena, ker se borim, kakor da ne pozdravim starih ran.
Srečno!

nova
Uredništvo priporoča

Tudi sama sem bila zlorabljena v otroštvu. Večkrat. Spomine sem potlačila globoko v podzavest. Več kot 15 let sem se ukvarjala z vzroki in vzorci za to, da se otroštva skoraj ne spomnim. S pomočjo individualnih in skupinskih srečanj sem uspela videti in sprejeti kaj se je dogajalo.
Da ne bi delala reklame osebi ki mi je pomagala in mi še vedno pomaga v tem procesu, lahko podelim svojo osebno izkušnjo po mailu, telefonu ali osebno.
Lep dan
[email protected]

New Report

Close