Najdi forum

Naslovnica Forum Duševno zdravje in odnosi Odnosi in socialna prva pomoč Za ženske v stiski RADA BI POMAGALA MAMICI, KI POTREBUJE DOM IN MIR

RADA BI POMAGALA MAMICI, KI POTREBUJE DOM IN MIR

Ko prebiram razne teme…………se mi porodi ideja………..

Če je kje kakšna mlada mamica, morda študentka, sama, noseča ali z dojenčkom, pa nima kam, je obupana, nima varstva, razumevanja, nasploh – je v težki situaciji – pripravljena sem jo vzeti na naš dom. Imamo veliko hišo, primeren prostor za mamico z dojenčkom, živimo izven mesta. Pripravljena sem ji pomagat pri dojenčku in tudi njej, da se zorganizira v miru, najde pot, rešitev, karkoli. Da v miru vse premisli, najde morda delo, morda doštudira. Imam 4 otroke (23,18,7,2) in tudi dovolj časa, da bi lahko kakšnemu malemu otročku pomagala, da bi mamici uspelo. Morda kakšna mamica ne bi šla v materinski dom, morda bi bila raje z otrokom bolj “na svoje”. Ne vem, no. Pač – glede na to, v kakšni situaciji smo in glede na to, da sem sama mama in se mi otročki zelo zelo smilijo, če je kaj narobe ali če so v stiski- z denarjem pač ne morem veliko pomagat (donacije, recimo….), lahko pa pomagam takole. O podrobnostih bi se lahko pogovorila osebno.

Če je katera v stiski – naj pusti tel. ali pa mail.

Pozdravljeni!
Sem mamica, ki je že od vsega začetka sama s sinkom. Star je dve leti, živiva v najemniškem stanovanju, ki ga je pričela najedati vlaga. Sinko ima probleme z dihali, ima kronični bronhitis in tole z vlago je samo še poslabšalo situacijo. Zaradi zdravstvenih težav sem izgubila tudi službo. bi lepo prosila, če bi me lahko kontaktirali na mail: [email protected]

Hvala!

Draga sunshine87,

moja ponudba ni več aktualna, prostor je zaenkrat že zaseden. Želim ti vse dobro, vztrajnosti in poguma, predvsem za tvojega fantka. Tudi moji dve hčerki sta imeli kronični bronhitis, pa je to potem izzvenelo, ne skrbi.

Srečno!

New Report

Close