Najdi forum

Iščem stanovanje

Nujno iščem solidno enosobno stanovanje do 350 evrov v ljubljani in sicer brez varščine, sem pa sprotna in redna plačnica.

030681679

rabim pomoč,
nudim bivanje samski ženski brez stanovanja,

rabim pomoč, še velja vaš oglas, da nudite stanovanje za pomoč? iz kje pa ste?

nova
Uredništvo priporoča

Pozdravljene. Prijateljico je mož grobo zapustil, noseča je, brez družine. V 13. tednu nosečnosti je že in, ker je italijanka in je tam zakon o prekinitvi n. zelo strog, jo zanima ali je pri nas še možno splaviti po 12. tednu in, ali to velja samo za slo državljanke. Hvala za pomoč!!!

samska
Sem že dobila.

Nudimo brezplačno hrano, stroške in bivanje v hiši v zameno za druženje in pomoč babici v okolici Maribora. Gospa je pokretna, potrebuje bolj druženje in “varstvo”, ker težko hodi.
Prednost imajo starejše upokojene gospe, ki so se pripravljene preseliti k njej v hišo.

Kontakt: [email protected]

iščem stanovanje sobo v zameno za kakršnokoli pomoč

lp

051470346

Lp Amadevi iz kje pa ste jaz iščem samsko osebo za družbo in pomoč moji mami,ki bi ji pomagala pri hišnih opravilih v zameno za sobo v hiši.Lp odgovorite lahko na mail [email protected]

Lp Amadevi iz kje pa ste jaz iščem samsko osebo za družbo in pomoč moji mami,ki bi ji pomagala pri hišnih opravilih v zameno za sobo v hiši.Lp odgovorite lahko na mail [email protected]

Spoštovani,
pri prebiranju forma sem videla vaš oglas, pa sem zelo zaintersirana, če je še altualen, ter kateri predel oz. kraj v SLO.
LP in hvala za odgovor.
M 040198 772

Pozdravljeni,
nujno iščem stanovanje ali sobo v Ljubljani. Imam 2-letno hčerkico. Odprta sem za različne možnosti:
– najamem poceni stanovanje (do 250 evrov),
– grem za sostanovalko,
– opravljam gospodinjska opravila v zameno za sobo.
Moj mail je: [email protected]

Nudim brezplačno stanovanje ženski lahko tudi z otrokom v zameno za prijateljstvo. Zanimanja na [email protected]

New Report

Close