Najdi forum

Naslovnica Forum Duševno zdravje in odnosi Odnosi in socialna prva pomoč Za ženske v stiski iščem sostanovalko, lahko mamico z otrokom

iščem sostanovalko, lahko mamico z otrokom

Na Jesenicah iščem sostanovalko, stanovanje je na dobri lokaciji, v bližini trgovskega centra, knjižnice, avtobusne postaje itd.
Souporaba kuhinje in kopalnice, soba, ki je na voljo, je velika cca 22 kvadratov in ima balkon. Kuhinja in pralni stroj sta v stanovanju.
Sem mamica z otrokom in ne zmorem sama plačevati najemnine in stroškov. Stroški za morebitno interesentko bi znašali cca 220 evrov (najemnina in tekoči stroški).Sem poštena in neproblematična. Interesentke naj se mi javijo prosim prvo tukaj na forumu, potem pa se lahko slišimo, ali dobimo.

Našla sem sostanovalko, lep pozdrav vsem.

RADA BI NAJELA DVOSOBNO STANOVANJE NA GORENJSKEM,KER PA SEM MATI S 6 LETNEM OTROKOM, SAMOHRANILKA BI RADA STANOVANJE NAJELA S SOSTANOVALKO,LAHKO TUDI MAMICO Z OTROKOM ALI NUDIM POMOČ STAREJŠI OSEBI,KJER BI MI S TEM NUDILI STANOVANJE.SEM POŠTENA IN ODGOVORNA,ZATO BI TUDI Z DRUGE STRANI PRIČAKOVALA ENAKO.KDOR JE ZAINTERISIRAN NAJ MI JAVI NAJPREJ TUKAJ NA FORUMU ALI NAJ ME POKLIČE 070875907,SEM PATRICIJA.LEP POZDRAV VSEM.

nova
Uredništvo priporoča

iščem ugodno sobo ali garsonjero v ljubljani sem mlada mamica v pričakovanju novorojenčka pokličite na 070843425

Zaposlena samska mamica z 2-letnico najemam stanovanje v Ljubljani, v Šiški (zaradi vrtca). Ker so cene najemnin majhnih stanovanj previsoke, velikih pa eni osebi nedosegljive, bi najela večje stanovanje s sostanovalko, najraje tudi samsko mamico.

Tudi jaz bi z veseljem stanovala skupaj s samsko mamico. Sem urejena mamica dveh otrok (5-letne punčke in 1-letnega fantka; hčerka je zelo lepo vzgojena), študentka pred diplomo, z veseljem bi tudi popazila otroka sostanovalke, sem prijetna in zanesljiva oseba, s katero se da marsikaj dogovoriti in lepo urediti vsakdanje bivanje.
Prihajam z gorenjskega konca, preselila bi se na lokaciji do Ljubljane.

040 320 935

Pošteno upokojenko (do 65 let) brez obveznosti sprejmemo na stanovanje (velika soba in uporaba kopalnice) v zameno za pomoč in predvsem druženje za našo mamo. Pokličite na 031 423 246 (popoldan).

Imam svojo hišo, Ljubljana, Trzin. Mansardni prostori so prazni. Imam tri predšolske otroke. V zameno za stanovanje potrebujem pomoč v gospodinjstvu in pomoč pri varstvu otrok, stroške za elektriko, vodo, ogrevanje, internet, TV, plin komunala delimo v sorazmernem deležu.

kontakt na email pri yahoo; tea42(at)yahoo.com

Rabim pomoč,nudim bivanje samski ženski

Pozdravljene,

ker sva z mojo 8 mesečno hčerko ostali sami,bi potrebovala sostanovalko (lahko tudi mamico samohranilko) v 3 sobnem,popolnoma opremljenem stanovanju v centru Radovljice (Cankarjeva).
Sem prilagodljiva,redoljubna in nekonfliktna,taka naj bo tudi sostanovalka.najemnina znaša 180€/OSEBO+tekoči mesečni stroški,ki se seveda tudi delijo.Interesentke naj mi pišejo na mail:
[email protected]

Nujno za mamico in malcka 2l starega.Za simbolicno ceno,ce stroske niso visokeje moznost da poravnam sama.Lahko pomagam pri gospodinjskih opravilih(skrbim za hiso,ostarele,otroke)
Bled in okolica.

Nujno iščem stanovanje zase in svojega 1,5let starega sinka. V zameno nudim pomoč pri gospodinjskih opravilih, kuham, čistim itd… Poravnam lahko kakšno simbolično najemnino in stroške. Maribor in okolica

Iščem cimro,mamico samohranilko za delitev stroškov v stanovanju v Kranju ali Ljubljani..
Imam punčko staro 16 mesecev..
[email protected]

Pozdravljeni,
nujno iščem stanovanje ali sobo v Ljubljani. Imam 2-letno hčerkico. Odprta sem za različne možnosti:
– najamem poceni stanovanje (do 250 evrov),
– grem za sostanovalko,
– opravljam gospodinjska opravila v zameno za sobo.
Moj mail je: [email protected]

Ojla! Sem zainterisirana za sostanovalko, samo bi se rada pomenila po telefonu, tako, da , ce me lahko prosim poklicete jutri na telefon:041 885 627

Tudi jaz iščem sostanovalko- nekadilko v Lj., soba 10 m2, svetla, zračna, skupna kopalnica, kuhinja, jedilnica in vhod. Stanovanje se nahaja na lepi lokaciji v bloku v bližini Ruskega carja. Info: [email protected]

Zivijo sem Sabrina iz okolice Kopra in se zanimam za stanovanje…išče kdo maldo mamico za sostanovalko ? Sem stara 20 let in imam sina starega 2 mesca bi rada še eno priložnost u življenju in me zanima če bi me kdo uzel za sostanovalko ? sem pridna,prijazna,delavna oseba tako da upam da se odločite za mene…

Javite mi prosim za kakršno koli informacijo pišite na mojo št : 041 538 312

Drage mamice, ne objavljajte svojih telefonskih številk, mene so nedavno začeli moški nadlegovati po telefonu za zmenke in sicer na oglas za najem stanovanja, ki je star že 4 leta!!

Očitno je res tako, da smo ženske v stiski magnet za mentalne bolnike. Bodite oprezne. Žal.

V okolici Radovljice iščem manjše stanovanje/sobo ali sostanovalko/ca za skupni najem stanovanja. Mail: [email protected].

lep pozdrav
iščem sostanovalko ali sostanovalca. oddajam pa sobo s skupno uporabo kopalnice in kuhinje. če koga zanima se naj javi. sem iz zasavskega konca
[email protected]

New Report

Close