Najdi forum

Zgodnja masturbacija.

Ce zacnes masturbirati zelo zgodaj, recimo pri sestih letih in to pocnes vsak dan in nekako brez tega ne mores ziveti… se to steje kot zloraba samega sebe?

Odgovor je: NE!
Dokazano je, da se samozadovoljujejo (sicer ta pojem se takrat ni tako definiran) ze otrocicki v materi. Tudi otroci se nato (sama sem se zacela pri 4-ih letih!!!), le da je velikokrat napaka starsev, da jim to ne dovolijo delat, kar pa lahko ima velike dusevne posledice.

Try to tell me what I shouldn't do, you should know by now I won't listen to you!

Kaj pa v primeru, da samozadovoljevanje že od samega začetka spremljajo fantazije o zlorabi? Mučenju? Nemoči (kot da bi bila zvezana)?

Zlorabe, ki se jih spominjam so se zgodile dosti kasneje (začetek SŠ…ne bi v tej temi… bom odprla svojo, ko se opogumim).
Strašno me bega… sicer me begajo tudi nekatere druge stvari (nočne more, strahovi, strah pred dotiki… iz ranega otroštva), ampak pustimo zdaj to.
Sprašujem, ker si nočem ustvariti lažne preteklosti.

Hvala za odgovor!
Lp

nova
Uredništvo priporoča

Pozdravljena,Kanika!

Vesela sem,da si se odločila pisat o svojih težavah.

Na tvoje vprašanje ne znam natančno odgovoriti,še posebno če ni opisana cela zgodba.Vsaka namigovanja so lahko napačna,če se ne ve vsega.

Glede samozadovoljevanja pa lahko povem,da vsak človek ima določene sanje ob tem.Če pa seveda sanjaš ali imaš prizore o spolni zlorabi,mučenju ali zavezovanju tebe,pa to ni več samo fantazija.Po vsej verjetnosti se je to res zgodilo ti.

Kaj lahko narediš zato da ti bo boljše? priporočljivo je pogovor s strokovnjakom na tem področju.

Premisli!

Srečno in lep dan želim!

lp Maja - moderatorka na forumu za žrtve spolnih zlorab ~~¤¤~~¤¤~~¤¤~~¤¤~~¤¤~~¤¤~~¤¤~~¤¤~~¤¤~~¤¤~~¤¤~~¤¤~~¤¤~~¤¤~~ Naj ti bo dan s soncem obsijan, z lepimi mislimi obdan in pozitivno naravnan ~~¤¤~~¤¤~~¤¤~~¤¤~~¤¤~~¤¤~~¤¤~~¤¤~~¤¤~~¤¤~~¤¤~~¤¤~~¤¤~~¤¤~~

Sama se spominjam začetkov svojih samozadovoljevanj pri štirih letih. Vedno na enak način so se nadaljevala dokler nisem ozavestila zakaj gre, ko sem bila stara 41 let. Ker sem bila zlorabljena že kot majhna punčka in to več let, sem na tak način sproščala napetost v sebi. Včasih, kot najstnica, vedno na enak način, čez oblačila, večkrat zapored.

New Report

Close