Najdi forum

Pozdravljeni,
Mene pa zanima, če kdo pozna to zadevo. Meni so sicer postavili diagnozo shizofreniji, zdravnik mi je pa rekel, da to ni tipično za shizofrenijo. Sama imam občutek,da so mi sosedje dali na ušesa nekaj z nekimi napravami. Izsiljujejo me za sex z sosedo. Celo lahko me vidijo in berejo moje misli. Celo mi govorijo,da me bodo vstrelilli in celo mojo družino. Morda kdo pozna to zadevo in če jo kam bi se lahko jaz obrnila za pomoč. Vsak nasvet je dobrodošel.
Hvala in lep pozdrav

To kar opisujete so psihotični simptomi paranoje. Najbolje bo, da stopite v stik s svojim psihiatrom, in lahko pričakujete, da bo potrebno ponovno jemati tablete, oziroma če jih še jemljete, odmerek zvišati. Vem kak občutek je, ko človek v takšnem stanju prebere ta dva stavka, in svetujem, da kljub temu ostanete mirni. Zadeva se bo umirila, in lahko dolgoročno tudi povsem rešila, pogoj tu je dosledno jemanje predpisanih tablet in popolna abstinenca od drugih psihoaktivnih snovi. Pa svetujem, da dokler ne ugotovite tudi sami, da gre za bolezenske simptome, ZAUPATE ZDRAVNIKU in jemljete tablete po njegovih navodilih, kljub temu, da se je sedaj ves svet zarotil proti vam in vam vsi hočejo škoditi. Imejte se radi, zaupajte tistim, ki vam hočejo dobro in stvari se bodo slej kot prej uredile. Srečno!

New Report

Close