Najdi forum

Saj to je za znoret

Svetujte mi nekaj dokler se mi ne bo čisto odpeljalo. S partnerjem sva se hudo skregala zaradi njegovih flertov z drugimi żenskami pred letom dni pa sva se że skregala zaradi ene resnejše avanture z drugo. Takrat bi morala oditi pa nisem. Sedaj je meni nekak prekipelo saj ta sploh ne ve kaj hoče . In kaj je stroril. Prijateljevati je začel z żensko zaradi katere sva se pred letom dni skregala in imela zaradi tega dolgo mučno obdobje. Prijateljevati z njo je začel dobesedno čez noč čeprav vem da je ona umes imela drugega in ga še ima in zadnje leto ni kazala zanimanja zanj on pa zanjo ne.Ne vem ali mi je to storil zanalašč ker je namreč poskrbel da sem zato izvedela . To dojemam kot višek njegove że od prej znane nesramnosti.S tem ko se mi tako maščuje seveda povzroča še večji odmik od najine zveze. Torej se po prepiru sploh ni ohladil,razmislil in pustil bolečini prosto pot ampak je takoj skočil v kontakt z żensko za katero je vedel da sem trpela że prej. Vem da mu bo kasneje żal .Preteklo pa bo nekaj časa preden mu bo vsekakor mu pa bo. Je moški ego res tako prizadet da v nekih trenutkih odreagira popolnoma noro in ne misli na posledice? No jaz sem seveda popolnoma na tleh pa z moje strani sploh ni šlo za kakšno prevaro ali izbor tretje osebe. Zdi se mi da mi partner namerno povzroča bolečino da najde zadoščenje.Trenutno sva narazen in nimava kakšnih debat kljub vsemu se mi zdi to popolnoma podlo z njegove strani saj je še prejšnji mesev bil v zadovoljnem razmerju z menoj . Seveda ga bom zapustila in sem ga że .Upam da prebrodim vse skupaj.

Spoštovana,

vaš (bivši) partner točno ve, kako vas najbolj prizadeti in lahko da je bil res prav to njegov namen. Verjamem, da so vaši občutki ob tem vse prej kot prijetni. A končanje zveze z osebo, ki na nek način uživa v tem, če vi trpite, ni vredno vašega obžalovanja. Če ima res tako nizkotne namene, še jeze ni vreden, prej prezira in smiljenja, ker je na taki stopnji funkcioniranja. Posvetite se raje sebi, si namenite vse, kar bo pripomoglo k vašemu dobremu počutju, pa naj bo to nega, vadba, druženje, narava. potovanje, terapija… Z dejanji si dokažite, da ste vredni. Ko boste sami spoštovali sebe, vas bodo tudi drugi, saj česarkoli drugega tudi ne boste dopustili.

Vse dobro vam želim,
Jana Metelko, dipl.soc.del.

Zavod Pelikan - Karitas Materinski dom 01/366 77 21 [email protected]

New Report

Close