Najdi forum

Neodobravanje zveze

Pozdrav. Cisto sem na koncu. Dve leti in pol sem s fantom, ki bi dala zanj vse. Sedaj pa je oče moj naredil tako sceno, delava si stanovanje pa sva opustila vse, raje vržem stran 10000€ ki sva jih vložila za novogradnjo, kot pa da sem nekje kjer je moj oče, ki mu je danes rekel svinjske stvari, ki jih nisem vedela. Ne vem kaj naj naredim, v mojih očeh je mrtev. A je mel kdo zr tak primer da so ju hoteli starsi razdvojit? Trga se mi srce…

Spoštovana,

najprej se vam opravičujem, ker vam nisem uspela hitreje odgovoriti.

Težko je reči, kaj bi bilo v vašem primeru najboljše narediti, ker ne vem, kako je v vaši koži in kako je problematičen odnos vašega očeta do vaju s fantom.

Je pa zagotovo, da je več vredno življenje v miru, kot pa karkoli materialnega, ki človeka zadržuje v nekem okolju, kjer se ne počuti dobro. Res ste v težki situaciji. Med tem časom se zadeve verjetno že odvijajo v eno ali drugo smer. Kakorkoli se bo že odvilo in kjerkoli že boste, vam želim zadovoljstvo in dobre odnose. Včasih pripomore k dobrim odnosom tudi, če se od nekoga odmakneš, še posebej, ko gre za starše in njihove otroke.

Jana Metelko, dipl.soc.del.

Zavod Pelikan - Karitas Materinski dom 01/366 77 21 [email protected]

New Report

Close