Najdi forum

Pozdravljeni!
Na Facebooku sem našla stran o novi knjigi, ki jo je žrtev spolne zlorabe napisala. Sem jo vprašala in bo knjiga kmalu tudi v knjižnici. Jaz sem knjigo naročila direktno po emailu, ker jo tako dobim kar po pošti. Naslov knjige je: Zbežala sem iz pekla in še smrdim po dimu! – Avtorica, Patricija Rivera.
V Facebooku piše:

Knjigo je možno naročiti po dveh cenah:
Z mehkimi platnicami 26,9€
S trdnimi platnicami 34,9€

Za naročilo pišite mi na email: [email protected]

Mogoče za informacijo….
Lep pozdrav!!

A jo je kdo prebral?

Pozdravljena!

Jaz še ne. V knjižnici nimajo, verjetno je ” nova ” knjiga na tržišču. Sem preverila na googlu, letos je izšla šele. Bo treba malce počakati še.

lp Maja - moderatorka na forumu za žrtve spolnih zlorab ~~¤¤~~¤¤~~¤¤~~¤¤~~¤¤~~¤¤~~¤¤~~¤¤~~¤¤~~¤¤~~¤¤~~¤¤~~¤¤~~¤¤~~ Naj ti bo dan s soncem obsijan, z lepimi mislimi obdan in pozitivno naravnan ~~¤¤~~¤¤~~¤¤~~¤¤~~¤¤~~¤¤~~¤¤~~¤¤~~¤¤~~¤¤~~¤¤~~¤¤~~¤¤~~¤¤~~
nova
Uredništvo priporoča

Pozdravljeni!
Vidim, da sprašujete po moji knjigi in je čisto strahopetno od mene, če se ne oglasim. 🙂
Moja knjiga je samo avtobiografska pripoved. Pisanje mi je pomagalo urediti svoja čutenja, hkrati si želim, da bi lahko bila moja zgodba v pomoč tudi komu drugemu, ki je doživel spolno zlorabo v otroštvu. Veliko ljudi pravi, da vsak čuti po svoje, in se s tem delno strinjam. Dejstvo pa je, da tisti, ki smo doživeli hude trenutke strahu, sramu, ponižanja, imamo velikokrat podobne posledice v vsakodnevnem življenju. Kaj več o moji knjigi najdete na Facebooku. Vaš link

Lp, Patricija Rivera


Jaz sem knjigo prebrala in mi je zelo všeč. Pretresljiva izpoved o spolni zlorabi v otroštvu, o potlačenih spominih, ki so desetletja pozneje privreli na plano, in zmaga nad demoni, ki so avtorici onemogočali normalno življenje.
Gospa Rivera, čestitam vam, da vam je uspel tako izjemen podvig. Niste se prepustili malodušju in brezupu, temveč ste se drzno postavili zase. Želim vam veliko uspeha in svetlo prihodnost!

New Report

Close