Najdi forum

Naslovnica Forum Duševno zdravje in odnosi Odnosi in socialna prva pomoč Za ženske v stiski PREKINITEV NASILNEGA ODNOSA – prošnja za pomoč pri diplomski nalogi

PREKINITEV NASILNEGA ODNOSA – prošnja za pomoč pri diplomski nalogi

Pozdravljene!

Pišem diplomsko nalogo z naslovom Dejavniki podpore ženskam v procesu prekinitve nasilnega odnosa. V sklopu diplomske naloge moram izvesti raziskavo. Za pomoč pri raziskavi pa se obračam na vas. Če je katera iz Posavja in bi bila pripravljena, da z njo opravim odprti intervju, glede prekinitve nasilnega odnosa in dejavnikov podpore, ki so ji pomagali, da je prekinila nasilni odnos, bi lepo prosila za pomoč. Intervju je kratek, ima osem vprašanj.
Zanima me, kaj je preživelim pomagalo pri prekinitvi nasilnega odnosa, kakšne vrste pomoč so dobile, kakšno pomoč bi si želele,… Zbrani podatki pa bodo uporabljeni izključno za namen diplomske naloge, identiteta intervjuvanke pa ne bo znana, saj bodo osebni podatki spremenjeni oz. ne bodo uporabljeni.

V primeru, da mi je katera pripravljena pomagati, vas prosim, da mi javite na zasebno sporočilo. Če bi katera želela odgovoriti na intervju, pa se ne želi osebno srečati, pa lahko vprašanja pošljem tudi po mailu.

Že v naprej se vam najlepše zahvaljujem za pomoč!

New Report

Close