Najdi forum

Naslovnica Forum Duševno zdravje in odnosi Odnosi in socialna prva pomoč Za ženske v stiski Za vse Zenske, saj smo najbolj cudovita bitja, zacnite tako tudi ziveti.

Za vse Zenske, saj smo najbolj cudovita bitja, zacnite tako tudi ziveti.

Heyla Sončice, ja prav ste prebrale. Vse Ženske tega sveta.
Nekaj me je pičilo, in mi ne da miru in me sedaj zanima tvoje oz vašo mnenje.
Včeraj sedim ob klepetu z Prijateljico, stara je okoli 35 let, mamica enega otročka, dela kot gostinka v enem od Mariborskih lokalov. Je malenkost močnejše postave, ima ze nekaj sivih lasekov, ter samozavest zal kar precej v kleti.
Jaz, jaz sem oa Stara 28 let, vitke sportne postavež vecjega oprsja, rada vefno tipi topi urejena, z dolgimi nohtki in vedno z trend frizurcam.
Ok, razlika je med vsemi nami, a tega nikoli nisem tako opazovala oz se nato ozirala, do včeraj.
Prijateljica me pocuka za rokav, in reče… Kaj če bi ti začela nam Ženskam, katere preprosto nimave časa niti volje do Sporta, pretiranega ličenja, sopinga ter podobno svetovati, kaj ce bi ponudila svetovanje, skupno nakupovanje, ji pokazala kako se preurediti, se v svoji lastni kozi dobro pocutiti, ter si dvigniti samozavest, samospostovanje in podobno. Sprva sem jo gledala in se zasmejala, saj sem islila da se šali, dokler nisem opazila da to ni šala, da ona to popolnoma resno misli.
Povprasa sem kako si to misli, kaj si predstavlja.
Sledilo je slednje.
Ženske srednje ali močnejše postave, komaj najdeve Trgovino, v kateri bi žahko zase kaj lepega in ne preozkega, elegantnega kupile, vse je le za vas suhice narejeno.
Ok, razumem, dalje:
Kot drugo, preprosto nevem, kater stil oblek, ter stvari menk Osebno pase, ne spoznam se na Make up, ali dobro barvo las, niti lak za nohte si ne znam prav izbrati, torej kaj ko bi ti meni svetovala, sla z mano, me preuredila, mi pokazala stil, mi pokazala kako se lepo a hkrati preprosto urediti, mi spremenila pricedko, mi uredila obrvi, mi svetovala kam na nohteke, kam po cunjive, ter kako se vest in obnasati, da sem bom ucila spostovanja in ljubezni do sebe, ter se cenila z vsem tem kar sem in imam.
Naj po em da srm zelo zelo ogrmno slabega na lastni kozi preizkusila in sem se v vseh teh letih priborila do tega da sem bila v finalu miss avstrija, na nesteto shootingiv, si sluzila kruh z lastno Firmo itd itd.
Tako da sedaj sem kar sem vedno zeleka biti, pred leti sem pa bila deklica, srednje postave, z zobnom aparatom, z mozoljcki, z suhimi kravzljastmi lasmi in z samozavestjo se nizje kot v kleti …
In ce pomislim dobro ima prav!
Koliko Zensk poznam, katere se podcenjuje, ter si preprosto ne upajo in raje zivojo v tisti sivosti in monotonosti vsak dan.
Le obcudujejo druge, in si zelijo biti taksne ali podobne, a nobena ne ve kako in kje zaceti.
Kako bi bilo ce bi res obstajala Zenska oz Oseba katera bi vam in psihološko, ter z nasveti o modi, licenju, oblacenju, zapeljevanju, prehrano, obnasanjem, nakušovanjem, druzenjem pomagala to monotonost prebiti, kako bi bilo ce bi postale stare nove sebe. Samozavstnejse, urejene, sexy zapečjiva a hkrati nedostopne in ne vzvisene. Da bi se upale v krilo skozi mesto za roko z svojim partnerjem, nasmejane samozavestne…

Bi si poiskale taksno Osebo kot naprimer mene, kot neko vrsto najboljso prijateljico, katera bi vam ob kavici in klepetu, pomagala, vam pokazala kar si zelite, vas preuredila, vas napolnila in nauvila kako skozi zivljenje stopati vsaki dan bolj samozavestno, ter vestno sebe? Saj smo zenske najbolj cudovita bitja, zakaj tega ne bi zudi pokazale! Kaj pravis ti?

Če te zanima kaj več me kahko tudi dobiš na mail naslov-u …

New Report

Close