Najdi forum

Stara sem 28 let in imam fanta, ki ima 22 let, skupaj sva že 2 leti.
V trenutku ko sva se spoznala sem vedela da je to oseba s katero bi lahko preživela preostanek življenja. Najina ljubezen je bila nora in neizmerna, vse je bilo super, bili so občasni prepirčki, nikol se ni zgodilo da česa ne bi rešila in da ne bi govorila. Skratka… Res pa je bila edina težava da je cele dneve delal, saj so privatniki. Nato pa se je začelo, zmeraj manj časa (sem še vedno mnenja da, če imaš nekoga res rad boš našel čas za klic za sms, za pet minuten obisk, dan ima 24 ur), ni se javljal na telefon, nesramnost, na vsake toliko časa, potem pa spet vse super, nato so se začele govorice da me vara, nisem verjela zlobnim jezikom, saj ni bilo oprijemljivih dokazov, ampak sem postala ljubusmna tečna na vsak sms, klic.
Prišla sem tako daleč da sem mu vzela telefon, potem pa sem našla na kupe sporočil, od 6 različnih punc ali še več. Nisem mogla verjet kaj je pisal, brala sem in brala, vedno bol je bolelo, ampak nisem mogla nehat.
Najhuje pa je da mu nisem rekla niti besede, držim v sebi in siciram del po del, in ne morem doumeti zakajž?
V zadnjem prepisu sem u celo dala opcijo da lahko odide če ne čuti nič, pa je prosil da ne, da me ljubi itd.

Vsaka beseda bi bila v pomoč.

Lepo pozdravljeni!

Vem, da je to zelo boleče, a drugega vam ne morem napisati kot to, da ta fant ni za vas. Dlje kot boste vztrajali z njim, več boste trpeli. Če nima 5 minut časa za pogovor z vami in če ste videli sporočila, iz katerih je razvidna nezvestoba, potem ni dileme. Objavite svoje sporočilo še v kakšnem nemoderiranem in bolj splošno obiskanem forumu (npr. starševski čvek), da boste dobili še mnenja več oseb in boste dobili boljši uvid glede vajine zveze.

Čim lažje prebolevanje vam želim,
Jana Metelko, dipl.soc.del.

Zavod Pelikan - Karitas Materinski dom 01/366 77 21 [email protected]

New Report

Close