Najdi forum

Kako razložitu fantu?

Pozdrav,

Imam nekaj vprašanj na katera si žal ne znam razložiti, še manj pa svojemu fantu, zaradi česar je popolnoma zmeden, izgubljen in nesiguren.
Povedala bom na kratko kot se le da. Veliko let nazaj sem bila v kratki vezi s fantom s katerim sem prvič v življenju poskusila v troje ( on in najin prijatelj). Takrat še nisem vedela, da sem bila v otroštvu zlorabljena. Sem pa doživela spolni napad za kar sem krivila moje blokade pri spolnosti, ki so bile prisotne, včasih pa mi je uspelo, da sem jih nekam potlačila. Saj še sama ne vem kje so bile. Da povem, to ni bil sex ki ga vidite v xxl posnetkih in podobno. Nisem bila naenkrat z obema. Lahko rečem, da je bilo bolj na lahko če se tako izrazim. Po tistem sem se počutila grozno in še danes se po toliko letih. Ne razumem zakaj sem to storila. Ne morem si oprostiti. Zelo kmalu po tem sem prekinila z njim vezo.
Svojemu zdajšnjemu fantu sem o tem povedala na začetku najine veze na en zelo neprimeren način, saj sem bila v fazi, ko sem vse moške sovražila na nek način in se jim želela maščevati. To je bil že čas, ko sem izvedela, da sem bila zlorabljena v otroštvu. Tu nastane težava, ker fantu ne znam razložiti zakaj sem to storila, glede na to kakšne blokade v hudi obliki imam v najini intimi. Sprašuje me stvari na katera ne znam odgovoriti. Veliko sem brala o spolnih zlorabah, ko so ženske postale prostitutke, menjale veliko partnerjev inp. Tu potrebujem vašo pomoč pri razlagi, razmišljanju.
Zelo bom hvaležna za odgovor.

Pozdravljena!

Razlage o zlorabi ali spolnih partnerjih, so vedno težke, za osebo, katera še ni predelala zlorabe. Maščevanje moškim na tak način, zagotovo ni pravi, saj nisi prizadela njega, ampak sebe. Vrtiš se v začaranem krogu. Takrat se delajo takšne in drugačne napake.

Svetujem ti, da prebereš kakšnjo knjigo na to temo ; npr. Pogum za okrevanje ali knjigo Nemi kriki spolne zlorabe in novo upanje.

Zajame vse detajle, ki jih ustvari zloraba !

Predvsem pa začni spoštovati SEBE in se imeti RADA. Le tako te bodo lahko drugi spoštovali, sprejemali in imeli radi.

Srečno!

lp Maja - moderatorka na forumu za žrtve spolnih zlorab ~~¤¤~~¤¤~~¤¤~~¤¤~~¤¤~~¤¤~~¤¤~~¤¤~~¤¤~~¤¤~~¤¤~~¤¤~~¤¤~~¤¤~~ Naj ti bo dan s soncem obsijan, z lepimi mislimi obdan in pozitivno naravnan ~~¤¤~~¤¤~~¤¤~~¤¤~~¤¤~~¤¤~~¤¤~~¤¤~~¤¤~~¤¤~~¤¤~~¤¤~~¤¤~~¤¤~~

New Report

Close