Najdi forum

Pozdravljeni!

Stara sem 21 let. Zadnje čase imam določene spomine iz otroštva, za katere ne vem, če so resnični ali ne. Zanima me kako naj to ugotovim… Ti spomini so se pojavili že kdaj prej, a sem samo sebe prepričala, da se to ni zgodilo. Zadnje čase pa si tega ne morem spraviti iz glave, čeprav poskušam… Ravno zato me zanima kako naj vem, če se je to sploh dejansko zgodilo.
Ne vem koliko sem bila stara, ocenjujem, da je bilo v nižjih razredih osnovne šole (ali prej?). Starejši brat (5 let starejši) me je prepričal v to, da sem ga zadovoljevala z roko in z usti. Tudi on je poskusil z oralnim zadovoljevanjem mene. Enkrat je poizkušal s penetracijo, ampak me je bolelo, bila sem preozka. Nato je odnehal. Nikoli ni bil nasilen. Je to tudi spolna zloraba? Čeprav ni bil nikoli nasilen, se mi zdi kot da sem bila prisiljena v to, saj pri teh letih to ni mogla biti moja izbira. Ali pač? Sem bila kriva sama, ker nisem pač rekla ne? Mogoče zato, ker sem ga vedno kovala v zvezde, saj je moj starejši brat. Je možno da se tega spominjam sedaj, ko se ne razumeva več tako dobro in ga nimam za nekaj več?

Ne vem več kaj je res in kaj ne… Ne vem kaj naj naredim… Morala sem dati to ven iz sebe, saj razmišljam samo o tem, namesto da bi se skoncentrirala na učenje. Ne da mi miru pa sploh ne vem, če se je dejansko zgodilo… Kaj naj naredim glede tega?

(Se opravičujem, če je napisano zelo nesmiselno, brez repa in glave, ampak nikoli še nisem govorila ali sploh zares podrobno razmišljala o tem.)

New Report

Close