Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Splošno Družinska medicina bulica na trebuhu

bulica na trebuhu

Pozdravljeni.
Zanima me, kaj bi lahko bila bulica, ki jo tipam na trebuhu? Na koži ni nič videti, samo otipam jo. Nahaja se pod rebri na desni strani. Stara sem 30 let. Po strukturi je podobna ostalim tipnim zadevam na trebuhu, le obliko ima bolj okroglo, ostale so bolj ppodolgovate. Velika je cca. 1 cm.

Hvala in lp.

Spoštovani!

Ne znam si predstavljati, za kaj bi šlo. Lahko tipate kakšno bezgavko, ali mišico, manj verjetno žolčnik. Samo po sebi zaenkrat ne govori za kakšno nujno zadevo.

Lep pozdrav!

Janko Kersnik

Pregovor: "Eno jabolko na dan podi zdravnika stran."

Pozdravljeni. Stara sem 26 let in sem 10 mesecev po porodu. Kot pravijo da gredo z dojenjem kilogrami kar sami dol, je res, sem že na svoji teži pred porodom (54kg), to se pravi – 17kg. No, težave z odvajanjem pa imam že odkar pomnim, zaprtje/driska, občutek napihnjenosti, ali pa neznanski občutek lakote. Že pred nosečnostjo sem imela težave z hemeroidi, do sedaj niti nisem čutila nikakršne bolečine. Sedaj pa je tak neprijeten pekoč občutek. Izpostavila bi rada predusm to, da ob jutru ko ležim na hrbtu vidim izboklino na desni strani trebuha, ne boleča, ampak kar konkretna izboklina. Kaj mislite o tem? Utrujenost, to da nism skoncentrirana na okolico prepisujem pomankanju spanca. 😊
Hvala ža vaš odgovor. No, sicer sem v kratkem naročena k svoji dr., ampak me je premamiu forum. 😊
Lp. 😊

Zdravo, tale forum kar zamika človeka, da bi kaj vprašau ane 😉
O buli na trebuhu pa povejte kaj več. Lje levo na trebuhu, se poveča ob napenjanju, možnosti pa so seveda vse od kile do neke tvorbe zgolj v koži ali podkožju. Lep pozdrav

Lep pozdrav - - - - - - - - Sašo Rebolj, dr. med.

New Report

Close