Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Splošno Družinska medicina Droga v krvi(kokain)

Droga v krvi(kokain)

Mene zanima kako dolgo ostanejo sledi kokaina v krvi po(snifanju)in koliko časa traja da se ga ne isledi v krvi?hvala

Spostovani,

kokain ostane v krvi priblizno 2 dni, v urinu 3 dni, v laseh pa 3 mesece.
Presnovki kokaina ostanejo v krvi do 30 dni.

Lep pozdrav, Katarina

kako pa je s tem pri heroinu oz. opiatih?

nova
Uredništvo priporoča

Zelo podobno, heroin in opiati pa se lahko zaznajo tudi v slini, kjer se izlocajo nekaj dni. Najpogosteje se uporablja urinski test.

Lep pozdrav, Katarina

Hvala za odgovot.Po kolikem času čist da lahko greš na krvne teste(laboratorijske za drogo) in nebodo pokazali nič-po(snifanju kokaina).

kokain ostane v krvi priblizno 2 dni, v urinu 3 dni, v laseh pa 3 mesece.
Presnovki kokaina ostanejo v krvi do 30 dni.

Lep pozdrav, Katarina

po snifanju kako dolgo ostane speed(amfetamini) v krvi in urinu?
in kako dolgo trava po kajenju?

Amfetamini do treh dni, “trava” do enega meseca.

Lep pozdrav, Katarina

Ali se presnovkikokaina,ki ostanejo v krvi do 30 dni vidni na krvnem testu, ki je narejen 1 teden po snifanju kokaina?

Seveda.

Lep pozdrav, Katarina

Ali se lahko preko snifanja kokaina okužiš s kakšno boleznijo napr,aids?

Neposredno ne. Vecja nevarnost obstaja pri injiciranju, kar pa je za kokain redka oblika konzumiranja.

Moznosti ne smemo izvzeti, lahko bi se kdo s “priborom za snifanje” (slamica, zvit bankovec) poskodoval nos in s tem prenesel kapljico krvi na vas.
Ampak naceloma je za to malo moznosti, zadevo pa bi lahko primerjali z dejstvom, da se aids tudi z poljubljanjem ne prenasa, pa bi se mogoce lahko partner poskodoval z ostro skorjico kruha 🙂

a potem se pravi, da če čez 14 dni greš dat kri (lab. preiskave) lahko najdejo kokain, po 30 dneh pa ne?!

Da.

Lep pozdrav, Katarina

pozdravljeni,
mene pa zanima, koliko časa po enkratnem zaužitju (snifanju) kokaina, grem lahko na krvodajalsko?

lp

Kot uzivalec prepovedane droge niste primerni za krvodajalca.

Lep pozdrav, Katarina

POZDRAVLJENI,

mene pa zanima ali obstajajo testi za domačo uporabo za konzumiranje kokaina?

Verjetno obstajajo, jih pa ne poznam in ne vem, kako zanesljivi so.

Lep pozdrav, Katarina

Zdravo
Zanima,me ce se bodo pri (KKS,DKS,SR,CRP in KS testih) pokazali presnovkikokaina?
Hvala

Pozdravljeni,
ne, za dokazovanje kokaina je poseben test, kot za vsako snov.
LP!

**************************************** Marija Štefančič Gašperšič, dr. med., spec. družinske medicine

New Report

Close