Najdi forum

trtica?

Pozdravljeni!

Upam, da bom znanala povedati, kaj me muči.
Že dalj časa me boli…mislim, da trtica Najbolj ob sedenju. Ok, sem mislila malo manj sedenja, pa bo. Zadnji teden dni pa me zelo boli, še vedno ob sedenju, pa tudi če se pritisnem z roko od anusa navzgor. Boli me nekako globko v notranjosti..

Naj povem, da imam izredno slabo prebavo, pomagam si z čaji. Krvi v blatu nisem opazila. Prišlo je že tako daleč, da sedim postrani – imam sedeče delo. Tudi ko zakašljam, čutim tam bolečino.
Ker imam slabo prebavo, me že dalj časa preganja strah pred rakom na črevesju. Bi lahko bilo kaj takega?
Kaj bi sploh lahko to bilo?

Hvala za hiter odgovor.

Spoštovani!

Verjetno gre za “mobilno” trtico. Ali ste kdaj padli na zadnjo plat, ali pa ste morda močno shujšali, ali pa kaj drugega… in trtica ni več tako čvrsto zraščena z ostalo hrbtenico in zaradi tega ob gibih ali pritisku ob sedenju boli. Počai se bo stanje samo uredilo. Razen kakega tableta, pa skorajda ni kaj ukreniti.

Lep pozdrav!

Janko Kersnik

Pregovor: "Eno jabolko na dan podi zdravnika stran."

Pozdravljeni!! Pisem kar na to temo,ker imam podobne tezave,le da mene po moji presoji ne boli trtica,ampak med anusom in trtico. So to misice? Bolecina je res zoprna. Boli me ze tri mesece. Moja prebava je kar dobro urejena. Lani sem imela kolonoskopiji in je bilo vse ok. Stara sem 34 let.

Med anusom in trtico ni prav veliko prostora in stvari, boli pa seveda lahko marsikaj tudi v povezavi z anusom, težave s hemeroidi recimo, vnetje, polonidalni sinus in pa seveda kljub vsemu ne odpade trtica. Lep pozdrav

Lep pozdrav - - - - - - - - Sašo Rebolj, dr. med.

New Report

Close