Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Splošno Družinska medicina Je to pokašljevanje zaradi želodca?

Je to pokašljevanje zaradi želodca?

Spoštovani,
pred tremi tedni, ob kontroli po treh letih na gastroskopiji, je bil ugotovljen blag gastritis, imam tudi hiatalno hernijo. Zdravnik me je še vprašal, če kaj kašljam in do takrat res nisem. Čutila sem edino malo bolečino, ki pa je zdaj minila. Dal mi je zdravilo Emozul 40mg za en mesec in potem 20mg za dva meseca. Vendar pa sem pred kakšnim tednom res začela pokašljevati, sicer se dobro počutim, športam itd., mislim da tole ni Covid, saj me na kašelj sili nekako v spodnjem delu vratu, pod »Adamovim jabolkom«, če bi ga imele ženske. Je pa res, da sem se po pregledu mogoče malo razpustila s hrano, tudi kavi spijem dve na dan. Je možno, da sem si kljub zdravilom poslabšala kislino, saj v vratu res čutim kot bi me nekaj tiščalo? Ponoči ne kašljam.
Prosim za vaše mnenje, najlepša hvala! LP

Zdravo, refluks vsekakor lahko povzroča kašelj, seveda težko rečem, če ga zanesljivo tudi pri vas, vse sorte virusne okužbe so možen vzrok kašlja, tako da je kožnosyi več
Lep pozdrav

Lep pozdrav - - - - - - - - Sašo Rebolj, dr. med.

Zdravo, refluks vsekakor lahko povzroča kašelj, seveda težko rečem, če ga zanesljivo tudi pri vas, vse sorte virusne okužbe so možen vzrok kašlja, tako da je kožnosyi več
Lep pozdrav

Lep pozdrav - - - - - - - - Sašo Rebolj, dr. med.

New Report

Close