Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Splošno Družinska medicina Zelo žilast penis

Zelo žilast penis

Zdravo

Imam problem s penisom.. Pač žile se mi z dneva v dan povečujejo na kozici penisa.. To čez cel organ vidijo se tud najmanjše žile so že res ogromne nevem kaj storiti sedaj.. Vnete pa niso sm res mora bit nek vzrok za to.. Občasno se mojavi mravljinčenje.. Trenutno imam tudi otečen spodnji del penisa.. Nekaj se mažem z canesten.. Pa imam še na zalogi antibiotike hiconcil pa opažam da je bolje… Drugače res me skrbi za te žile.. Zakaj se povečujejo.. Sem že pisal v dermatologija pa pravi dr. Kralj da je ok sam pač zakaj se pa vidno vsak dan povečujejo in se pojavljajo že na novo svetlo rdeče žilice.. Hvala za odgovor.. Bi mogoče pomagalo kako mazilo heparin bepanthen canesten.. Vi kaj predlagate.. Na trenutke čutim tudi rahlo bolečino.. Zdj v teh časih me ne bo jemal noben resno če grem k zdravniku.. Zdj če se žile širijo to pomeni da niso dosti prožne ali je pevec pritiska.. Vzdržujem se prepogostih erekcij. Hvala vam za odgovor

Zdravo, a pa ni možno, da ga samo mal bolj gledate odkar vas žile skrbijo? Prav nobene take bolezni se ne morem spomniti, ki bi kar tako povečevala tiste žile. Hudo dvomim, da bi to potrebovalo kaksno zdravljenje. Lep pozdra

Lep pozdrav - - - - - - - - Sašo Rebolj, dr. med.

Zdravo, a pa ni možno, da ga samo mal bolj gledate odkar vas žile skrbijo? Prav nobene take bolezni se ne morem spomniti, ki bi kar tako povečevala tiste žile. Hudo dvomim, da bi to potrebovalo kaksno zdravljenje. Lep pozdra

Lep pozdrav - - - - - - - - Sašo Rebolj, dr. med.

New Report

Close