Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Splošno Družinska medicina PEKOČE URINIRANJE

PEKOČE URINIRANJE

Pozdravljeni !

Ze priblizno 3 mesece imam tezave z pekocim uriniranjem, prvi mesec ali dva zaradi tega nisem obiskal zdravnika (sluzbena odsotnost) ob prvi priloznosti sem sel do zdravnika ki mi je predpisal antibiotik ki ni pomagal, kasneje mi je predpisal nek drug antibiotik ki tudi ni pomagal..
Zadeva je taksna da imam vedno zjutraj pekoce uriniranje ki pa se cez dan boljsa ce spijem zadosti tekocine, vcasih se mi proti veceru zdi kot da me sploh ne pece potem pa zjutraj vsako jutro se zgodba ponovi pred priblizno 3 tedni se mi je poleg tega zacela pojavljati tudi pekocina v zadnjiku oz pekoc obcutek v anusu med veliko potrebo in pa potem cez dan tak rahlo pekoc/srbec obcutek taksen kot takrat ko imamo drisko in potem mogice kaksen dan pece oz je malo razdrazeno. Naj se omenim da je uriniranje bolj pekoce tudi po spolnem odnosu (po ejakulaciji) .. na laboratorijskem izvidu so bili razvidni povisani levkociti brez krvi v urinu.
Zadeva je zdaj po vsem tem casu ze postala moteca..
Po spolnem odnosu se mi na glavici penisa tudi dostikrat naredijo rdeci izpuscaji ki rahlo srbijo in potem imam kaksne 3 dni taksne bele “kepice” (sirček) na glavici penisa.. je to pekoce uriniranje in pekoce odvajanje blata na kak nacin povezano ? Bilokaksna razlaga bi mi zelo prav prisla.
Hvala in lep pozdrav

Pekoče uriniranje je dejansko največkrat posledica bnetja, kar pa ni nujno vnetje mehurja ampak lahko tudi sečnice, preglledati je vredno prvi jutraji urin, biti pozoren na morebitni izcedek iz sečnice, posebno zjutraj ali na perilu in pa morebitna obravnava pri urologu, če ne bo mogoče pri osebnem zdravniku ugotoviti izvora težav, ki se poleg običajn(ejš)ih vnetij lahko skrivajo tudi v spolno prenosljivih boleznih. Z driskami težave ne bi povezoval
Lep pozdrav

Lep pozdrav - - - - - - - - Sašo Rebolj, dr. med.

New Report

Close