Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Splošno Družinska medicina Poskodba mezinca?

Poskodba mezinca?

Pozdravljeni,
17 dni nazaj mi je na mezinec na nogi padla polna plastenka vode.
( Imela sem cel vez vode na tleh, vzela sem eno ven, druga se mi je prevrnila na prst)
Trdi del- zamasek me je udaril pod noht, imela sem modrice. Dala sem si obkladke, komaj sem stopila na nogo.

Prst imam rdec in zatecen, malo boljse je, na dotik na mesto nezgode me se boli.
Je normalno da imam po 17 dneh se kar tak prst?
Sem si kaj poskodovala?

Prilagam slike.

Hvala

Lp[attachment=0]IMG_20200728_114228.jpg[/attachment][attachment=1]IMG_20200728_114308.jpg[/attachment]

Zdravo, osebno imam zelo rad rtg za take primere in vse dileme so potem rešene, udarci lahko sicer dolgo bolijo, ponavadi res manj kot 17 dni, ceprav prst ne izgleda prav dramaticno. Ce vas skrbi, pa predlagam da ga slikajo se na rtg
Lep pozdrav

Lep pozdrav - - - - - - - - Sašo Rebolj, dr. med.

Zdravo, osebno imam zelo rad rtg za take primere in vse dileme so potem rešene, udarci lahko sicer dolgo bolijo, ponavadi res manj kot 17 dni, ceprav prst ne izgleda prav dramaticno. Ce vas skrbi, pa predlagam da ga slikajo se na rtg
Lep pozdrav

Lep pozdrav - - - - - - - - Sašo Rebolj, dr. med.

Zdravo, osebno imam zelo rad rtg za take primere in vse dileme so potem rešene, udarci lahko sicer dolgo bolijo, ponavadi res manj kot 17 dni, ceprav prst ne izgleda prav dramaticno. Ce vas skrbi, pa predlagam da ga slikajo se na rtg
Lep pozdrav

Lep pozdrav - - - - - - - - Sašo Rebolj, dr. med.

New Report

Close