Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Splošno Družinska medicina Zatrdlina v dimljah

Zatrdlina v dimljah

Spoštovani,
nisem prepričana kdaj, vendar sem opazila ob tipanju v dimljah malo globlje manjšo zatrdlino, res je zelo majhna in se jo najde samo s tipanjem, je pa trde konsistence in je neboleča. Sicer sem zdrava, stara 20 let. Kaj svetujete?

Lp

Tam je največkrat tipati kakšno bezgavko, ob priliki pokažite zdravniku
Lep pozdrav

Lep pozdrav - - - - - - - - Sašo Rebolj, dr. med.

Spoštovani,

sem obiskala osebno zdravnico, ki me je napotila v laboratorij na odvzem krvi in urina. Ugotovila je anemijo (odstopanja: Hb 116 g/L, MCV 79 fl, MCH 25,2 pg in RDW 14,7%), CRP pa je < 0,3 mg/L. Urin je patološki, veliko je levkocitov in bakterij. Svetovala je samo pitje večje količine vode. Poleg povečane bezgavke nimam simptomov, gre torej za asimptomatsko bakteriurijo? Je možno, da je prisotna že dolgo, glede na to, da zatrdlino opažam dlje časa ali je verjetno posledica česa drugega in je bakteriurija naknadno pridruženo stanje? Pri ginekologu sem bila pred kratkim, zaradi pojava drobnih razjedic na zunanjem spolovilu pa je bilo rečeno, da je glivična okužba, tudi te se pojavljajo (izginejo pa se zopet pojavijo, ciklično.) Lp

nova
Uredništvo priporoča

Odstopajoče izvide bi težko zanesljivo povezal z bulico in seveda ni nemogoče, da jo imate od prej. Asimptomatska bakteriurija pomeni zgolj to da bakterije v urinu so, simptomov pa ni
Lep pozdrav

Lep pozdrav - - - - - - - - Sašo Rebolj, dr. med.

New Report

Close